Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė kviečia papuošti medaus dovaną

2018-06-19

Antradienis, birželio 19 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kviečia šalies vaikus piešti ir dalyvauti konkurse „Papuošk medaus dovaną“.

Pasak šalies vadovės, Lietuva nuo seniausių laikų rūpinosi bitininkyste, nes bitės nepavargsta mūsų mokyti – ne tik darbštumo, bet ir gamtos pajautimo, švaros, pasiaukojimo ir supratimo.

Šalies vadovei bičių avilius padovanojo Kupiškio bitininkai. Vaikų išpaišyti aviliai stovi Prezidentės rezidencijoje. Šį pavasarį sveikindama Bitės dienos šventės Stripeikiuose dalyvius šalies vadovė vieną avilį perdavė ten įsikūrusiam Bitininkystės muziejui.

Jau tapo tradicija, kad kasmet Prezidentės bičių medų papuošia vaikų piešiniai vasaros, bičių ir medaus tema. Vaikų piešiniais papuošti medaus stiklainiai dovanojami Lietuvos svečiams ir draugams.

Konkurse „Papuošk medaus dovaną“ iki birželio 30 dienos kviečiami dalyvauti vaikai iki 12 metų. Piešinių konkurso laimėtojai bus pakviesti į susitikimą Prezidento rūmuose ir apdovanoti pačių papuoštais Prezidentės medaus stiklainiais.

Daugiau informacijos, kaip dalyvauti konkurse, rasite www.lrp.lt/medus.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2018.06.19 08:49

Atgal