Lietuvos Respublikos Prezidentas

Socialiai atsakingas verslas vienija Lietuvą ir Švediją

2012-09-20
Ketvirtadienis, rugsėjo 20 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Švedijos verslo apdovanojimų laureatus ir organizatorius. Šeštus metus vykstančiame ir jau tradicija tapusiame renginyje apdovanojamos Lietuvoje dirbančios įmonės už inovatyvų, skaidrų ir socialiai atsakingą verslą. „Verslo nobeliais" vadinamame renginyje geriausius Lietuvoje dirbančius verslininkus apdovanoja Švedijos ambasada ir Švedijos prekybos taryba.
 
„Švedijos verslo apdovanojimai - tai ne tik socialinę atsakomybę ir inovacijų kultūrą mūsų valstybėje skatinantis renginys, bet ir puikus dviejų šalių bičiulystės įrodymas. Energetinio saugumo sektorius geriausiai iliustruoja, kad Baltijos ir Šiaurės šalių bendradarbiavimas yra grįstas ne žodžiais, o darbais. Mes jungiamės prie Skandinavijos elektros tinklų ir dar labiau stipriname abipusę partnerystę", - kalbėdama susirinkusiai publikai sakė šalies vadovė.
 
Prezidentė pabrėžė, kad Švedijos verslo apdovanojimai yra viena iš tų ceremonijų, kurioje sveikindami nugalėtojus, didžiuojamės savo šalimi. Pasak šalies vadovės, šis renginys liudija socialiai atsakingo, inovatyvaus ir aplinką tausojančio verslo augimą Lietuvoje.
 
Valstybės vadovės teigimu, Lietuva siekia sukurti kuo geresnį investicinį klimatą tiek šalies, tiek ir užsienio verslininkams. Švedijos ambasados ir Švedijos prekybos tarybos tyrimas teigiamai įvertino investicinę aplinką Lietuvoje. Tyrimas parodė, kad apklausti Švedijos verslo bendrovių vadovai mūsų šalyje nėra susidūrę su korupcija. Teigiama patirtis skatina investicijas į Lietuvą - vien per šiuos metus Švedijos verslo atstovai Lietuvoje investavo per 230 milijonų litų.
 
Prezidentė lietuviams ir švedams palinkėjo ir toliau išlaikyti tokį politinį, ekonominį ir žmogiškąjį bendravimą, kuris dar kartą įrodo, kad esame ne tik geri partneriai, bet ir puikūs kaimynai.
Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2012.09.20 13:41

Atgal