Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalies vadovė pasveikino Liuksemburgą nacionalinės šventės proga

2019-06-23

Sekmadienis, birželio 23 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Liuksemburgo Didįjį Hercogą Henrį nacionalinės šventės – Didžiojo Hercogo oficialaus gimtadienio – proga.

Pasak šalies vadovės, Lietuva ypač vertina, kad daugeliu svarbiausių žemyno ir saugumo darbotvarkės klausimų Lietuvos ir Liuksemburgo požiūris sutampa. Liuksemburgo solidarumas ir parama prisidedant prie gynybos mūsų regione užtikrinimo, ypač sprendimas dislokuoti šalies karius NATO priešakinių pajėgų batalione Lietuvoje, yra net tik didelės atsakomybės, bet ir tvarios šalių draugystės simbolis.

Prezidentė išreiškė viltį, kad aktyvus Lietuvos ir Liuksemburgo bendradarbiavimas ateityje nepraras pagreičio, o atveriamos naujos galimybės mūsų piliečiams verslo, inovacijų, mokslo, švietimo, kultūros srityse prisidės prie abiejų valstybių ir viso žemyno gerovės stiprinimo.

Nacionalinės dienos proga šalies vadovė palinkėjo gražios šventės Liuksemburgo žmonėms, visokeriopos sėkmės ir klestėjimo.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2019.06.20 15:33

Atgal