Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalies vadovė pasveikino Graikiją Nepriklausomybės dienos proga

2019-03-25

Pirmadienis, kovo 25 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Graikijos Respublikos Prezidentą Prokopą Pavlopoulą šalies Nepriklausomybės metinių proga.

Prezidentės teigimu, Graikija yra svarbi Lietuvos partnerė ne tik sprendžiant aktualius žemyno ir ekonominės darbotvarkės klausimus, bet ir nuosekliai stiprinant mūsų bendrą saugumą ir bendradarbiavimą gynybos srityje, drauge ieškant atsako į įvairiopus šiandienos iššūkius ir grėsmes. Lietuva vertina atsakingą Graikijos požiūrį investuojant į gynybą ir prisiimant atsakomybę už savo šalies žmonių saugumą.

Anot šalies vadovės, abi šalis jungiančios demokratinės Europos vertybės ir bendrais interesais grįsti valstybių santykiai puikiai atliepia lietuvių ir graikų norą šiuos ryšius toliau plėsti. Sveikinime Prezidentė išreiškė viltį, kad Lietuvos ir Graikijos draugystė ir žmogiškųjų saitų plėtra artimiausiais metais nepraras pagrečio, stiprindama abi valstybes ir visą žemyną.

Sveikindama nacionalinės šventės proga Graikijai ir visiems jos žmonėms šalies vadovė palinkėjo klestėjimo, vienybės ir taikos.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2019.03.22 14:21

Atgal