Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalies vadovė pasveikino Graikiją Nepriklausomybės dienos proga

2017-03-25

Šeštadienis, kovo 25 d. (Roma). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Graikijos Respublikos Prezidentą Prokopą Pavlopoulą šalies 196-ųjų Nepriklausomybės metinių proga ir visai Graikijai palinkėjo visokeriopos sėkmės, klestėjimo ir vienybės.

Prezidentė taip pat pasveikino abiejų šalių žmones šiemet minint 25-ąsias atkurtų Lietuvos ir Graikijos diplomatinių santykių metines. Šalies vadovė pabrėžė, kad per šiuos metus mūsų valstybės ir piliečiai ypač suartėjo. Anot Prezidentės, šiandien pagrįstai laikome Graikiją mūsų drauge ir sąjungininke tiek siekdami ilgalaikių europinių tikslų, tiek puoselėdami dvišalį abiejų valstybių dialogą ir visapusį mūsų piliečių bendradarbiavimą.

Sveikinimo laiške Prezidentė taip pat palinkėjo, kad artimiausiais metais mūsų žmonėms atsivertų dar daugiau galimybių kartu kurti, atrasti ir plėtoti kultūros, švietimo, mokslo, inovacijų iniciatyvas ir taip stiprinti ne tik Lietuvos ir Graikijos draugystę, bet ir visos Europos vienybę, tarpusavio supratimą ir klestėjimą.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2017.03.23 13:35

Atgal