Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Šalies vadovas pasveikino Lietuvos muitinę su 30-mečiu

2020-10-09

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda atkurtos Lietuvos muitinės 30-mečio proga pasveikino jos pareigūnus ir darbuotojus.

Šalies vadovas pabrėžė, kad prieš tris dešimtmečius tarnybą pradėję pirmieji Lietuvos muitinės pareigūnai širdimi priėmė jaunos valstybės kvietimą padėti ir daug dėl to paaukojo.

„Nežinodami, kas jų laukia, jie stovėjo beginkliai ir skersvėjų košiamuose statybininkų vagonėliuose savimi liudijo valstybę. Dėl jų pasiaukojimo, ryžto ir tvirtumo šiandien mes esame laisvi kurti savo valstybę“, – sveikinimo tekste teigė Prezidentas.

Pasak šalies vadovo, Lietuvos muitinės pareigūnai ir darbuotojai daug nuveikė, stiprindami instituciją ir ruošdami ją naujiems iššūkiams. „Atlikdami svarbų vaidmenį kovoje su teisėtą verslą smukdančiu šešėliu, padedate visuomenei“, – pabrėžė Prezidentas.

„Švęsdami Atkurtos muitinės jubiliejų, didžiuokitės tuo, kad tarnaujate savo Tėvynei. Visada prisiminkite, kad nuo Jūsų, pasitempusių, orių ir išmintingų, prasideda valstybė, kad Jūs ir esate mūsų valstybė – Lietuva“, – ragino šalies vadovas.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.10.09 10:21

Atgal