Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentūra, tęsdama Atvirų erdvių renginius, pakvietė į spektaklį vaikams

2012-01-22
Sekmadienis, sausio 22 d. (Vilnius). Prezidentūra, tęsdama Atvirų erdvių visuomenei renginius, pakvietė vaikus ir jų tėvelius sekmadienio popietę atvykti į Prezidento rūmų Kolonų salę, kurioje buvo rodomas spektaklis vaikams „Elenytė ir trigalvis".

Tai teatro „Žalia varna" etnokultūros programos spektaklis pagal lietuvių liaudies pasaką, skirtas ikimokyklinio amžiaus ir pradinių klasių vaikams. Spektaklyje veikia skulptūriškos iš medžio išdrožtos lėlės, kurios telpa į kraitinę skrynią. Aktorė įtraukia vaikus į pasakos veiksmą: kartu dainuoja daineles, prašo vaikų pagalbos kovoje su trigalviu.

Pjesės autorė, režisierė ir aktorė - Aurelija Čeredėjevaitė/Čeredaitė, skulptorius ir medžio drožėjas - Robertas Bartašius, kostiumo dailininkė - Dalia Dokšaitė, kompozitorius - Vidmantas Bartulis.

Po spektaklio Vilniaus Taikos progimnazijos mokiniai parodė ištraukas iš kūrybinio projekto „Gyvenkime kurdami". 6-7 klasių moksleiviai padainavo ir atliko intarpus iš Aurelijos Čeredaitės pjesės „Eželio vertas pašnekovas". Mokinius paruošė Daiva Daubarienė, Neringa Jasiūnaitė ir Valentas Daubaras.
Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2012.01.22 13:10

Atgal