Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas naujai išrinktam Seimui

2012-11-16

Gerbiamieji Seimo nariai,

sveikinu Jus Lietuvos žmonių valia išrinktus į VII atkurtos Lietuvos Seimą.

Netrukus savo įsipareigojimą dirbti Lietuvos žmonių gerovei prisieksite uždėję ranką ant Konstitucijos. Linkiu niekada nepamiršti priesaikos žodžių, ypač kai susidursite su dvejonėmis, kokį sprendimą pasirinkti. Nuo šio momento Jūs tampate visos Tautos atstovais. Laisvi, lygūs ir teisingi visiems. Tai nelengva, tačiau tikiu, kad įsipareigojate sąmoningai ir atsakingai.

Su Seimu tikiuosi konstruktyvaus ir bendro darbo. Žmonės, verslas, investuotojai laukia atsakingų sprendimų, nuo kurių priklausys, kaip gyvensime ateityje. Artimiausias išbandymas - 2013 m. biudžetas.

Vadovaudamasi Konstitucija netrukus Seimui teiksiu Ministro Pirmininko kandidatūrą. Būsimos Vyriausybės laukia istorinis išbandymas - pirmininkavimas Europos Sąjungos Tarybai. Tai galimybė ir pareiga valstybei įvykdyti mums patikėtus uždavinius ir iššūkius. Naujam Ministrų kabinetui kelsiu ne tik kompetencijos, bet ir skaidrumo, sąžiningumo bei savarankiškumo reikalavimus.

Esame politinių ciklų ir valdžių kaitos centre, tačiau raginu nesiblaškyti, o laikytis krypties, kurią jau esame pasirinkę. Turime nueiti iki galo: gebėti užtikrinti tęstinumą finansų stabilumo, energetikos, kovos su korupcija srityse.

Linkiu visiems susitelkimo naujiems ir tęstiniams darbams.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2015.02.06 09:35

Atgal