Lietuvos Respublikos Prezidentas

Renginiai Prezidento rūmuose

Kviečiame į atvirus ir nemokamus renginius Prezidento rūmų kieme.

 

Festivalis „Naujasis Baltijos šokis“

Liepos 20–21 d., 19 val., apsilankiusiųjų Prezidento rūmų kieme laukia Viktoro Černický (Čekija) monospektaklis „PLI“.

Viktoro Černický kūriniai išsidėsto ant plonytės linijos tarp šokio, performanso, cirko ir fizinio teatro. „PLI“ – tai 22 konferencijų kėdės, įkyrus ritmas ir vienas viskam pasiryžęs žmogus. Ant mažos platformos autorius drąsiai pasineria į sunkiai nusakomas Visatos kūrimo, perkūrimo ir dekonstrukcijos pastangas. Rezultatas – sąmojingas ir žaismingas monospektaklis, fizinė begalinės žmogiškosios dinamikos, kantrybės ir siekių metafora, net ir įprasčiausius objektus paverčianti neįtikimais architektūros kūriniais. Unikalus kūrinys, išskirtinis dėl savo paprastumo ir visų elementų harmonijos.

Monospektaklis „PLI“ buvo įvertintas „Čekijos šokio platformos 2019“ auditorijos ir pagrindiniu prizais. „Theatre News Award 2019“ V. Černický buvo nominuotas „Šokio ir judesio kategorijoje“ už koncepciją ir choreografiją.

Pasirodymas Prezidentūros kieme – tarptautinio šiuolaikinio šokio festivalio „Naujasis Baltijos šokis“ vasaros programos dalis.

-------------

Įėjimas pro vartus nuo Universiteto gatvės pusės.

Prezidento rūmų istorinį parką ir vidinį kiemą šiltuoju metų laiku darbo dienomis galima lankyti nuo 18 iki 23 val., savaitgaliais ir šventinėmis dienomis nuo 11 iki 23 valandos.

Informacija atnaujinta 2020.06.25 11:30