Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentės vizitas Druskininkuose: dėmesys kurortų raidai ir socialinėms problemoms

2011-11-10

Ketvirtadienis, lapkričio 10 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tęsia darbo vizitus po šalies regionus. Šiandien valstybės vadovė lankysis Druskininkuose. Su savivaldybės vadovais Prezidentė aptars Druskininkų raidą, investicinius projektus ir Europos Sąjungos paramos lėšų panaudojimą, socialinę ir ekonominę miesto padėtį, šilumos ūkio pertvarką. Šalies vadovė taip pat domėsis sveikatos turizmo plėtros galimybėmis.

„Žmonių gerovė pirmiausia priklauso nuo teisingo ir aiškaus vietos valdžios apsisprendimo, kuria kryptimi vystytis. Druskininkai yra pavyzdys, kaip suradus savo nišą ir išnaudojant savo išskirtinumą, nuosekliai dirbant ir sudarant palankias sąlygas investuoti galima užtikrinti ilgalaikį regiono augimą ", - pabrėžia Prezidentė.

Visi šalies regionai, pasak Prezidentės, yra išskirtiniai. Kiekvienos savivaldybės raktas į sėkmę - aktyvi ir atsakinga vietos valdžia, sugebanti išnaudoti ir vystyti vietos išteklius, parengti projektus, pritraukti privačių investicijų bei efektyviai panaudoti Europos Sąjungos paramos lėšas.

Šalies vadovė taip pat lankysis Druskininkų gydykloje ir naujajame žiemos pramogų komplekse. Prezidentės teigimu, Lietuva yra turtinga gamtinių gydomųjų išteklių ir turi didelį potencialą plėtoti sveikatos turizmą. Druskininkai, pasak Prezidentės, yra labai svarbūs Lietuvos turizmo plėtrai ir šalies garsinimui.

Vizito programa

10.00-11.20 Susitikimas su Druskininkų meru R. Malinausku, vietos valdžios atstovais (Druskininkų savivaldybėje, Vilniaus g. 18)

Žurnalistų dėmesiui: susitikimo pradžioje bus galima filmuoti ir fotografuoti.

11.30-12.00 Apsilankymas Druskininkų gydykloje (Vilniaus al. 11)
Žurnalistų dėmesiui: bus galima filmuoti ir fotografuoti.

12.00-12.15 Spaudos konferencija (Druskininkų gydyklos oranžerijoje)

12.25-12.40 Apsilankymas naujajame žiemos pramogų komplekse (Nemuno kelias 2, Mizarų kaimas)

Žurnalistų dėmesiui: bus galima filmuoti ir fotografuoti.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.11.10 08:40

Atgal