Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Vengrijos Prezidentui Jánosui Áderiui Nacionalinės dienos proga

2019-03-15

Jūsų Ekscelencija,

sveikinu Jus ir Vengrijos žmones Nacionalinės Vengrijos dienos proga ir nuoširdžiai linkiu Jūsų šaliai ir visiems jos gyventojams klestėjimo, laimės ir santaikos.

Vertiname svarbų abiejų valstybių darbą Europos Sąjungoje ir Šiaurės Atlanto sutarties organizacijoje, ypač sprendžiant bendrus saugumo iššūkius ir siekiant viso regiono gynybos užtikrinimo. Prisimename Jūsų vizitą Lietuvoje praėjusių metų lapkričio mėnesį, sustiprinusį kultūrinį šalių bendradarbiavimą ir leidusį mums aptarti labai svarbius europinės ir gynybos darbotvarkės klausimus. Ypač palaikome atsakingą ir solidarų Vengrijos požiūrį ir Jūsų indėlį nuosekliai prisidedant prie Baltijos regiono saugumo didinimo.

Neabejoju, kad bendras darbas sprendžiant svarbius žemyno darbotvarkės klausimus atvėrė ir nuosekliai toliau atskleidžia daug naujų galimybių mūsų šalims visapusiškai plėsti dvišalį valstybių dialogą, o Lietuvos ir Vengrijos piliečiams – bendradarbiauti prekybos ir verslo, inovacijų ir mokslo, kultūros, tarpusavio ryšių stiprinimo ir daugelyje kitų sričių.

Jūsų Ekscelencija, dar kartą sveikinu Jus nacionalinės šventės proga ir linkiu laimingo metinių minėjimo visiems Vengrijos žmonėms. Prašau priimti mano nuoširdžią pagarbą ir linkėjimus.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2019.03.14 14:09

Atgal