Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Maltos Respublikos Prezidentui George‘ui Vellai, pradėjus eiti pareigas

2019-04-04

Jūsų Ekscelencija,

leiskite Jus pasveikinti inauguracijos Maltos Respublikos Prezidentu proga. Linkiu Jums visokeriopos sėkmės ir stiprybės einant šias svarbias ir atsakingas pareigas, o Maltai ir jos gyventojams – klestėjimo ir santaikos.

Vertiname augantį dvišalį Lietuvos ir Maltos dialogą, draugiškus ryšius ir įvairiapusį bendradarbiavimą tarp mūsų piliečių, kurį ypač sustiprino šiemet 15 metų sukaktį mininti abiejų šalių narystė Europos Sąjungoje. Naudodamasi galimybe, sveikinu Jus ir visus Maltos gyventojus artėjančios sukakties proga.

Neabejoju, kad, Jums einant Maltos Respublikos Prezidento pareigas, Malta išliks svarbia Lietuvos partnere. Esu tikra, kad sėkmingas abiejų šalių darbas sprendžiant aktualius europinės darbotvarkės klausimus prisidės prie mūsų valstybių ir viso žemyno klestėjimo ir saugumo bei atvers mūsų žmonėms dar daugiau bendradarbiavimo galimybių ekonomikos, mokslo, inovacijų, kultūros, švietimo ir daugelyje kitų sričių.

Jūsų Ekscelencija, dar kartą sveikinu Jus pradėjus eiti naujas pareigas ir linkiu sėkmingo darbo. Prašau priimti mano nuoširdžią pagarbą.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2019.04.04 17:16

Atgal