Lietuvos Respublikos Prezidentė

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės sveikinimas Kuveito Valstybės Emyrui Šeichui Sabah Al-Ahmadui Al-Jaberui Al-Sabah šalies Nepriklausomybės metinių proga

2019-02-25

Jūsų Prakilnybe,

leiskite pasveikinti Jus ir visus Kuveito žmones Nacionalinės dienos proga. Linkiu Jums sveikatos ir visokeriopos sėkmės, o Jūsų šaliai ir jos gyventojams – gerovės ir santarvės.

Šiemet minime jau 25-ąsias Lietuvos ir Kuveito diplomatinių santykių metines. Vertiname per šiuos metus sustiprėjusį dvišalį abiejų šalių dialogą ir bendradarbiavimą santykių su Europos Sąjunga lygiu. Kuveitas – svarbus partneris ne tik plečiant ekonominius ir politinius mūsų ryšius, bet ir skatinant dialogo ir santaikos kultūrą, siekiant stabilumo, gerovės ir saugumo visame regione.

Tikiuosi, kad artimiausiais metais mūsų šalys toliau plės abipusius ryšius, siekdamos atverti savo piliečiams naujų naudingo bendradarbiavimo galimybių prekybos ir verslo, mokslo ir turizmo srityse.

Jūsų Prakilnybe, dar kartą sveikinu Jus ir visus Kuveito žmones Nacionalinės dienos proga ir prašau priimti mano nuoširdžią pagarbą.

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2019.02.22 14:54

Atgal