Lietuvos Respublikos Prezidentas

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės kalba Švedijos verslo apdovanojimų ceremonijoje

2012-09-20

Ponios ir ponai,

Švedijos verslo apdovanojimai - viena iš nedaugelio ceremonijų, kur plodami laureatams mes didžiuojamės ir savimi, nes šie apdovanojimai liudija atsakingo, inovatyvaus ir socialiai orientuoto verslo augimą Lietuvoje. Verslo, kuris auga kartu su žmonėmis ir aplinka.

Ir už tai aš esu labai dėkinga organizatoriams. Nes jie skatina socialinės atsakomybės ir inovacijų kultūrą. Dėkinga ir Švedijos verslininkams. Nes jie įgyvendina šiuos principus praktiškai.

Galėčiau tik palinkėti Švedijai ir Lietuvai ir toliau stiprinti bendradarbiavimą verslo ir politikos srityje bei tiesioginius žmonių kontaktus, kaip ir dera artimiems partneriams ir kaimynams.

Mus ir toliau domina užsienio investicijos. Esame pasiryžę išnaikinti korupciją ir užtikrinti palankias ir stabilias sąlygas verslui. Taip pat sieksime stiprinti verslo apetitą inovacijoms ir socialinei atsakomybei.

Nes tai naudinga Lietuvai. Ir, be abejonės, visų regiono valstybių labui, nes stiprina visą regioną ir atveria naujas galimybes dar glaudesniam Šiaurės ir Baltijos šalių bendradarbiavimui bet kuriame lygmenyje.

Pasitelkime energetinio saugumo pavyzdį, kai Šiaurės ir Baltijos šalys parodė tvirtą ryžtą bendradarbiauti ir sugebėjimą nedelsdamos žodžius paversti darbais. Dabar, kai mes kalbamės, Lietuva jungiasi prie Skandinavijos elektros tinklų.

Tikiuosi, kad sėkmingas verslas dar labiau suartins regioną.

Todėl noriu tik palinkėti, kad verslas taptų atsakingesnis socialine ir aplinkosaugos prasme ir būtų labiau orientuotas į inovacijas. Tai principai, kuriuos mes šiandien čia pagerbiame.

Leiskite man dar kartą pasveikinti verslininkus ir verslininkes su jų sėkme, kuri šiandien mums visiems leidžia pasijusti laimėtojais. Ačiū!

Dalia Grybauskaitė, Lietuvos Respublikos Prezidentė

Informacija atnaujinta 2012.09.20 14:11

Atgal