Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė sveikina žurnalistą Algimantą Čekuolį 80-ojo jubiliejaus proga

2011-11-10

Ketvirtadienis, lapkričio 10 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė 80-ojo jubiliejaus proga sveikina žurnalistą Algimantą Čekuolį.

Savo sveikinimo laiške šalies vadovė pabrėžė, jog daugelis Lietuvos žmonių yra dėkingi ilgamečiui televizijos laidų vedėjui už pasaulio patyrimą, gyvenimo džiaugsmo ir smalsumo užkratą.

„Su Jūsų redaguotu laikraščiu „Gimtasis kraštas", televizijos popietėmis ir knygomis pasaulį tyrinėjo ir tyrinėja ištisos Lietuvos kartos. Žiulio Verno herojus Filijus Fogas susilažino pasaulį apkeliauti per 80 dienų. Jūsų lažybos trunka jau 80 metų ir mes džiaugiamės galėdami keliauti su Jumis", - rašo valstybės vadovė.

Pasak Prezidentės, A. Čekuolis pažindina Lietuvą su pasauliu ir pasaulį su Lietuva.

„Jūsų dėka apie Lietuvą už geležinės uždangos išgirdo tuo metu, kai mūsų šaliai to labai reikėjo. Jūs drąsiai kalbėjote apie 90-ųjų įvykius ir stengėtės, kad mažos valstybės balsas būtų girdimas. Kai kam tai buvo nepatogi tiesa, bet Lietuvai labai svarbi. Jūs neabejotinai įkvėpėte ne vieną jauną žmogų pasirinkti žurnalisto profesiją ir nuolat tobulinti gebėjimą pateikti žinias įdomiai ir įtaigiai. Jūs stebinate savo iškalba, išmone ir įžvalgumu tiek Jus pažįstančius, tiek matančius pirmąkart. Sveikinu Jūsų, gerbiamas Algimantai, šventės proga! Linkiu paprastų, bet nepaprastai svarbių dalykų - sėkmės ir sveikatos", - rašoma Lietuvos vadovės sveikinime.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.11.10 08:01

Atgal