Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė priėmė Nyderlandų ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2011-11-29

Antradienis, lapkričio 29 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Nyderlandų ambasadoriaus Kornelio Willemo Spaanso skiriamuosius raštus.

Prezidentės teigimu, Lietuvos verslininkai iš visų užsienio šalių dažniausiai renkasi investuoti Nyderlanduose, o šios šalies verslininkai - vieni didžiausių investuotojų Lietuvoje, todėl svarbu ir toliau plėtoti bei skatinti dvišalius verslo ryšius.

Susitikime su Nyderlandų ambasadoriumi Lietuvos vadovė pabrėžė, kad abiems šalims svarbus ne tik dvišalis, bet ir regioninis bendradarbiavimas, todėl Baltijos - Beniliukso šalių dialogas gali tapti sėkminga regioninių santykių forma.

Prezidentė taip pat pabrėžė, kad Nyderlandų parama nuolatinei oro policijos misijai išlieka vienu svarbiausiu klausimu plėtojant šalių santykius NATO.

Šiemet sukanka 20 metų nuo Lietuvos ir Nyderlandų diplomatinių santykių pradžios bei 10 metų nuo Nyderlandų ambasados Lietuvoje atidarymo.

51 metų amžiaus diplomatas prieš paskiriamas į Lietuvą yra dirbęs Nyderlandų atstovybėse Pekine (Kinija), Kite (Ekvadoras), Bužumbūroje (Burundis), Barselonoje (Ispanija).

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.11.29 16:27

Atgal