Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė dalyvaus Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje

2011-11-22

Antradienis, lapkričio 22 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su darbo vizitu išvyko į Ukrainą. Šalies vadovė Kijeve susitinka su Ukrainos Prezidentu Viktoru Janukovičiumi ir Ministru Pirmininku Mikola Azarovu, dalyvaus penktajame Lietuvos ir Ukrainos Prezidentų Tarybos posėdyje, pasveikins abiejų valstybių verslo forumo dalyvius, lankysis lietuviškos produkcijos parodoje - mugėje.

Valstybių vadovai susitikime aptars Lietuvos ir Ukrainos dvišalius santykius, bendradarbiavimą ekonomikos, transporto, kultūros ir švietimo srityse. Didelis dėmesys bus skiriamas Ukrainos santykiams su Europos Sąjunga ir Europinės integracijos eigai.

„Glaudesnis Europos Sąjungos ir Ukrainos politinis ir ekonominis bendradarbiavimas yra svarbus abiems pusėms. Įgyvendindama vidaus reformas, gerindama verslo aplinką, stiprindama kovą su korupcija, Ukraina artėja prie Europos. Ši partnerystė naudinga ir Lietuvai", - pabrėžia šalies vadovė.

Vizito Kijeve metu ketinama pasirašyti memorandumą dėl šaudyklinio traukinio „Vikingas" veiklos, Mokslo ir technologijų programą 2011-2015 metams bei kitus dvišalio bendradarbiavimo dokumentus.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2011.11.22 11:11

Atgal