Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė apdovanos Globalios Lietuvos lyderius

2016-12-27

Antradienis, gruodžio 27 d. (Vilnius). Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė trečiadienį, gruodžio 28 d., 16.00 val. Prezidentūroje įteiks Globalios Lietuvos apdovanojimus.

Jau penktą kartą rengiamoje apdovanojimų ceremonijoje bus pagerbti Lietuvoje ir užsienyje gyvenantys žmonės, kurie savo darbais ir idėjomis garsina mūsų šalies vardą bei padeda kurti pažangią, klestinčią ir pasaulio mastu sėkmingą valstybę.

Kasmet yra skelbiama dešimt Globalios Lietuvos apdovanojimų nominacijų, tarp jų – už nuopelnus pritraukiant į Lietuvą užsienio investicijas ir mokslines inovacijas, Lietuvoje gimusių idėjų sklaidą pasaulyje, tarptautinės patirties perdavimą mūsų šalies regionams ir įmonėms, užsienio lietuvių telkimą, Lietuvos vardo garsinimą. Tradiciškai taip pat įteikiamas ir specialus apdovanojimas už viso gyvenimo nuopelnus.  

Šalies vadovės globojamus Globalios Lietuvos apdovanojimus rengia daugiau nei 900 profesionalų iš 45 šalių vienijantis Globalios Lietuvos lyderių tinklas, telkiantis užsienyje gyvenančius lietuvius ir su Lietuva susijusius asmenis, dirbančius mūsų šalies labui.

Prezidentės spaudos tarnyba

Informacija atnaujinta 2016.12.27 15:59

Atgal