Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas sveikina su Vietos savivaldos diena

2020-10-10

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda Vietos savivaldos dienos proga pasveikino Lietuvos savivaldybių tarnautojus ir visus aktyvius savivaldybių ir vietos bendruomenių narius.

„Stipri – savarankiška ir atsakinga – savivalda Lietuvoje, pagrįsta piliečių įsitraukimu į vietos reikalų sprendimus, nuoširdžiu įsiklausymu į žmonių poreikius, yra vienas svarbiausių Gerovės valstybės dėmenų“, – teigia šalies vadovas.

Prezidentas išreiškė įsitikinimą, kad prieš mėnesį jo iniciatyva pasiektas parlamentinių partijų ir savivaldybių atstovų susitarimas bendromis pastangomis stiprinti Lietuvos savivaldybių savarankiškumą ir atsakomybę užtikrins efektyvią centrinės ir vietos valdžios partnerystę ir po Seimo rinkimų, padės toliau mažinti socialinę ir ekonominę atskirtį tarp Lietuvos regionų ir jų viduje.

Regionų stiprinimas – vienas Prezidento veiklos prioritetų, šalies vadovas su komanda reguliariai vyksta su darbo vizitais į vis kitą šalies regioną vienai darbo dienai, kur susitinka su visų to regiono savivaldybių atstovais.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.10.10 13:22

Atgal