Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas sveikina A. Stulginskaitę-Juozevičienę 100-ojo jubiliejaus proga

2021-04-28

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Prezidento Aleksandro Stulginskio dukrą Aldoną Stulginskaitę-Juozevičienę 100-ojo jubiliejaus proga.

Pasak šalies vadovo, likimas lėmė, kad sunkiausiais valstybei metais A. Stulginskaitei-Juozevičienei teko palikti savo Tėvynę, artimiausius žmones ir iš naujo kurti gyvenimą jau kitoje šalyje. Tačiau net ir būdama toli už Atlanto ji Lietuvos niekada nepamiršo ir nepailstamai puoselėjo dar vaikystėje įskiepytas tautos vertybes, stiprino lietuvybės dvasią, kad ji išliktų gyva iki 1990 metų kovo 11 dienos, kai Lietuva atkūrė savo nepriklausomybę.

„Šiandien Jūs esate mūsų ryšys, gyvoji mūsų grandis su Pirmąja Respublika, su 1918 metais atgimusia Lietuvos valstybe ir pirmaisiais jos vadovais. Per Jus su dabarties karta kalbasi pati istorija ir mums yra didelė dovana prisiliesti prie jos ištakų. Dėkoju Jums, kad visu savo gyvenimu ir darbais liudijate meilę Lietuvai, išlaikėte ją savo vaikų, anūkų, proanūkių širdyse ir atmintyje“, – rašoma Prezidento sveikinime.

Valstybės vadovas padėkojo A. Stulginskaitei-Juozevičienei, kad ji iki šiol visiems yra tikėjimo, dvasios ir valios stiprybės, įkvepiančio pilietiškumo ir patriotiškumo pavyzdys, bei palinkėjo kuo stipriausios sveikatos ir ištvermės, šviesių ir laimingų dienų brangių žmonių apsuptyje. Prezidento ir pirmosios ponios vardu A. Stulginskaitei-Juozevičienei perduotos gėlės.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.04.28 09:23

Atgal