Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas susitiks su Norvegijos Ministre Pirmininke Erna Solberg

2020-09-07

Rugsėjo 8 d. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiks su į Lietuvą vizito atvykstančia Norvegijos Ministre Pirmininke Erna Solberg.

Susitikime žadama aptarti Lietuvos ir Norvegijos dvišalį ir daugiašalį bendradarbiavimą, regioninio saugumo ir transatlantinio bendradarbiavimo klausimus, NATO darbotvarkę. Šalių vadovai kalbėsis apie situaciją Baltarusijoje, aptars santykius su Rusija, bendradarbiavimą Šiaurės ir Baltijos šalių formatu, taip pat ES kovos su klimato kaita planus.

Norvegija yra viena svarbiausių Lietuvos energetinio saugumo partnerių, todėl susitikime bus aptarti suskystintų gamtinių dujų rinkos regione klausimai. 

Lankydamasi Lietuvoje Norvegijos Ministrė Pirmininkė susitiks su Ministru Pirmininku Sauliumi Skverneliu, krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu, viešės Gen. Silvestro Žukausko poligone Pabradėje.

Lietuvos vadovas su Norvegijos Ministre Pirmininke E. Solberg pastarąjį sykį matėsi dalyvaudamas 70-ųjų NATO įkūrimo metinių progai skirtame vadovų susitikime Londone.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.09.08 09:23

Atgal