Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas su Prancūzijos verslo atstovais aptarė Lietuvos ir Prancūzijos ekonominio bendradarbiavimo galimybes

2021-11-30

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda tęsia darbo vizitą Prancūzijoje. Antradienio rytą šalies vadovas susitiko su Prancūzijos verslo konfederacijos MEDEF, didžiųjų Prancūzijos įmonių ir lietuviško verslo atstovais.

Prezidentas su verslininkais aptarė Lietuvos ir Prancūzijos ekonominį bendradarbiavimą, Lietuvos verslo tendencijas ir augančias galimybes. Šalies vadovas džiaugėsi per pastaruosius penkerius metus laipsniškai stiprėjusiu Lietuvos ir Prancūzijos verslo bendradarbiavimu, tačiau kartu teigė matantis didelį dar neišnaudotą potencialią platesniam ekonominiam abiejų šalių verslų dialogui.

Šalies vadovas akcentavo, kad Lietuva kryptingai gerina aplinką verslui šalyje, o per pandemiją dėjo visas pastangas padėti verslui išgyventi.

„Lietuva yra informacinių, finansinių technologijų ir kibernetinio saugumo ekonominių veiklų centras. Padarėme neeilinį proveržį gyvybės mokslų srityje. Esame suinteresuoti pritraukti talentus ir aukštą pridėtinę vertę kuriančias įmones. Šalyje gamybos sritis viršija penktadalį BVP – turime didelių ambicijų ir planų žaliojo kurso ir inovacijų srityse“, – teigė Prezidentas.

Šalies vadovas kvietė prancūzų įmones aktyviau domėtis galimybėmis investuoti ir savo veiklą plėtoti mūsų šalyje.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.11.30 10:59

Atgal