Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas pirmadienį dirbs Kauno regione, Birštone

2020-07-31

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį, rugpjūčio 3 d., dirbs Birštone, kur susitiks su aštuoniais Kauno regiono merais, turizmo sektoriaus atstovais, taip pat plaukdamas laivu su merais Nemunu aptars laivybos Nemuno aukštupyje plėtros iššūkius.

Šalies vadovas Kauno regione daugiausia dėmesio skirs turizmo galimybėms, su regiono turizmo sektoriaus atstovais aptars turizmo situaciją Lietuvoje COVID-19 kontekste, turizmo aplinkos gerinimo aktualijas ir regionų patrauklumo didinimo perspektyvas.

Darbo dienos metu taip pat bus keliami aktualūs klausimai, susiję su savivaldybių savarankiškumo stiprinimu, korupcijos prevencija, viešaisiais pirkimais, ikimokyklinio ugdymo prieinamumu, aplinkosauga, kelių rekonstrukcija, vandentvarkos projektais, ir kiti.

9.30 val. su Birštono ir Kauno miestų, Kauno, Jonavos, Raseinių, Prienų, Kėdainių ir Kaišiadorių rajonų merais šalies vadovas aptars ir kiekvienai savivaldybei, ir visam regionui rūpimas problemas. Po susitikimo, 12 val., numatomi Prezidento ir jo patarėjų komentarai žiniasklaidai.

14.00 val. Prezidentas kartu su merais bei Vidaus vandenų kelių direkcijos atstovu plauks laivu Nemunu, kur apžiūrės upės ruožą ir aptars keleivinės ir pramoginės laivybos skatinimo galimybes, Nemuno aukštupio valymo finansavimo klausimus.

15.30 val. susitikime su turizmo sektoriaus atstovais šalies vadovas su patarėjais diskutuos turizmo skatinimo regione klausimais.

 

Pastabos žiniasklaidai

Prezidento darbo dienos Kauno regione programa

9.30 val. Prezidento susitikimas su Kauno regiono merais (Birštono Kurhauzas, B. Sruogos g. 2, Birštonas). *Bus galimybė filmuoti ir fotografuoti susitikimo pradžią.

12.00 val. Prezidento ir jo patarėjų spaudos konferencija (Birštono Kurhauzo parodų salė, B. Sruogos g. 2, Birštonas).

14.00 val. Šalies vadovo plaukimas laivu Nemunu. *Filmuoti ir fotografuoti galimybės nebus.

15.30 val. Prezidento susitikimas su regiono turizmo sektoriaus atstovais (Birštono Kurhauzas, B. Sruogos g. 2, Birštonas). *Filmuoti ir fotografuoti galimybės nebus.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.07.31 13:36

Atgal