Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas pasveikino Lietuvos ir pasaulio žydų bendruomenę judėjų Naujųjų metų proga

2020-09-18

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Lietuvos ir viso pasaulio žydų bendruomenę su judėjų Naujųjų metų švente Roš ha-šana.

Izraelio žmonėms šalies vadovas palinkėjo ištvermės, stiprybės ir sveikatos, kovojant su COVID-19 pandemijos plitimu ir jos padariniais, o Lietuvos ir viso pasaulio žydams – gražių, saldžių švenčių, visokeriopos sėkmės ir gerovės. „Gyvename iššūkių kupinu laikotarpiu, tačiau šventės visada primena pamatines vertybes, negandas nukeliančias į antrąjį planą. Šiandien svarbu nepamiršti, kokią galią turi dalijimasis gerumu, palaikymas ir vienybė. Sėkmingų ir taikių 5781 metų, klestėjimo, santaikos ir gerovės“, – linkėjo Prezidentas.

Šalies vadovas pridūrė, kad reikšminga, jog 2020-ieji paskelbti Vilniaus Gaono ir Lietuvos žydų istorijos metais: „Nepaisant pandemijos protrūkio, pavyko deramai paminėti Vilniaus Gaono 300-ąsias gimimo metines, įvertinti jo įtaką judaizmo raidai bei priminti apie nepaneigiamą žydų bendruomenės indėlį garsinant Lietuvos vardą pasaulyje.“

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2020.09.18 16:52

Atgal