Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas
*gestu_kalba* Easy to read

Prezidentas paskyrė naują Konkurencijos tarybos narę

2021-08-10

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija, Konkurencijos įstatymu ir atsižvelgdamas į Ministrės Pirmininkės Ingridos Šimonytės teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo nuo 2021 m. rugsėjo 10 d. šešerių metų laikotarpiui skiria Irmą Urmonaitę Konkurencijos tarybos nare.

Pasak šalies vadovo, I. Urmonaitės sukaupta patirtis užsienyje ir Lietuvoje prisidės prie svarbios Konkurencijos tarybos misijos saugoti sąžiningą konkurenciją ir ginti vartotojų interesus. Konkurencijos tarybos narių profesionalumas yra viena iš svarbiausių sąlygų veiksmingai konkurencijai užtikrinti Lietuvoje ir Europos Sąjungoje.

Naujai paskirta Konkurencijos tarybos narė yra aukštos kompetencijos ekspertė, sukaupusi profesinių žinių Lietuvos Konkurencijos taryboje ir Jungtinės Karalystės Konkurencijos ir rinkų taryboje. Irma Urmonaitė Lietuvos Konkurencijos taryboje dirba nuo 2013 m., o nuo 2016 m. ėjo Draudžiamųjų susitarimų tyrimo grupės vadovės pareigas.

Vilniaus universitete I. Urmonaitė įgijo ekonomikos bakalauro ir teisės magistro laipsnius, baigė Londono „King's College“ podiplominių studijų programą.

Šalies vadovas Irmai Urmonaitei profesinėje veikloje linki kuo didžiausios sėkmės.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2021.08.10 15:23

Atgal