Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentas ir pirmoji ponia įžiebė Kalėdų eglę

2019-11-29

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė kartu su vaikais iš vaikų dienos centrų įžiebė Kalėdų eglę Prezidento rūmų Baltojoje salėje.

Sveikindamas susirinkusiuosius šalies vadovas palinkėjo, kad Kalėdos atneštų ne tik dovanų, bet ir parodytų, kokią gerą širdį turi vaikai. Pasak pirmosios ponios, tiek vaikams, tiek suaugusiesiems svarbu turėti svajonę, o ateinantis Kalėdų laukimo metas – geriausias laikas ją išpildyti.

Šventinio laikotarpio pradžią simbolizuojančiame renginyje vaikai klausėsi kūrybiško ir muzikalaus „Vėjų teatro“ pasirodymo, po jo ragavo šalies vadovo ir pirmosios ponios bei Prezidentūros darbuotojų keptų skanėstų. Kartu su eglute pasipuošė ir visas Prezidento rūmų ansamblis. S. Daukanto aikštėje šiais metais vilniečius ir miesto svečius pasitiks šventinis papuošimas – užrašas „Linkėjimai“.

Įžiebimo ceremonijoje dalyvavo auklėtiniai iš organizacijos „Gelbėkit vaikus“ ir Visų Šventųjų šeimos paramos centro vaikų dienos centrų. Svečiai atvyko iš visos Lietuvos: Mažeikių, Nemenčinės, Trakų Vokės, Varėnos rajono ir sostinės. Vaikų dienos centrai padeda vaikams augti ir saugo juos nuo žalingos įtakos, nuo gyvenimo gatvės kultūroje. Tai vieta, kur dažnas vaikas gaus šilto maisto, pagalbą ruošiant namų darbus.

Prezidento komunikacijos grupė

Informacija atnaujinta 2019.11.29 16:50

Atgal