Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Prezidentas dalyvaus Tarptautinei antikorupcijos dienai skirtoje diskusijoje

2020-12-08 ANONSAS

Trečiadienį, gruodžio 9 d., 11 val. Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda nuotoliniu būdu tars sveikinimo žodį ir atidarys diskusiją, skirtą Tarptautinei antikorupcijos dienai paminėti. Tradiciškai kiekvienais metais Prezidentūroje vykstantis renginys šįkart skirtas naujai iniciatyvai – „Skaidrumo akademijai“ – pristatyti. Projektu, kurį inicijavo Prezidentas ir koordinuoja Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT), siekiama suvienyti korupcijos prevencijos ekspertus, atsakingas ir suinteresuotas institucijas, bei paskatinti jas dalintis gerąja patirtimi, siekiant aukščiausių skaidrumo standartų.

Prezidentas: Lietuva pajėgi išauginti pasaulinius lyderius gyvybės mokslų srityje

2020-12-08

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Vilniaus universiteto Gamtos mokslų centro studentus...

Prezidentas priėmė Malaizijos, Bosnijos ir Hercegovinos bei Islandijos ambasadorių skiriamuosius raštus

2020-12-08

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda nuotoliniu būdu priėmė Malaizijos ambasadorės Chitros Devi Ramiah,...

Prezidentas patvirtino Vyriausybės sudėtį

2020-12-07

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, vadovaudamasis Konstitucija ir atsižvelgdamas į Ministrės...

Prezidentas: Lietuva ir toliau rems Ukrainos teritorinį vientisumą

2020-12-07

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su Ukrainos lyderiu Volodymyru Zelenskiu, su...

Sveikatos ekspertų taryba: būtina nedelsiant imtis papildomų karantino priemonių pandemijai suvaldyti

2020-12-06

Lietuvos Respublikos Prezidentui Gitanui Nausėdai sekmadienį Sveikatos ekspertų taryba pristatė atnaujintą...

Prezidentas pareiškė užuojautą dėl profesoriaus P. Bingelio mirties

2020-12-06

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl skaudžios choro ir orkestro dirigento, pedagogo, aktyvaus visuomenės veikėjo profesoriaus Petro Bingelio netekties. Pasak Prezidento, šiandien Lietuva atsisveikina su išskirtine, visad optimizmu ir ekspresyvumu tryškusia asmenybe, tikru savo šalies ir jos kultūrinio paveldo mylėtoju. P. Bingelis buvo vienas žymiausių Lietuvos muzikų, be kurio neįsivaizduojama moderniosios Lietuvos muzikos istorija ir šalies kultūros pasaulis. „Tai žmogus, per savo 77 metus, rodos, spėjęs nugyventi net kelis gyvenimus. Sunku patikėti, kiek...

Šalies vadovas pasveikino Suomiją nepriklausomybės metinių proga

2020-12-06

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Suomijos Respublikos Prezidentą Sauli Niinistö 103-iųjų Suomijos nepriklausomybės metinių proga. Anot valstybės vadovo, santykiai su Suomija Lietuvai nepaprastai svarbūs – Suomija mūsų kaimynė regione ir patikima partnerė. Ypač vertiname abipusį ir glaudų dialogą bendradarbiaujant dvišaliu lygiu,  Šiaurės ir Baltijos valstybių bei Europos Sąjungos formatais. Suomija yra artima NATO partnerė. 

Prezidentas pasveikino Tailandą nacionalinės dienos proga

2020-12-05

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Tailando Karalių Maha Vajiralongkorną nacionalinės dienos proga ir visiems šalies žmonėms palinkėjo stiprios sveikatos ir visokeriopos sėkmės, o šaliai – ilgų klestėjimo metų. „Džiaugiuosi, kad Lietuvą ir Tailandą sieja draugiški dvišaliai santykiai. Sėkmingai bendradarbiaujame tarptautinėse organizacijose ir regioniniais formatais, tokiais kaip ASEM bei ES-ASEAN, kuriuose mus sieja bendri tikslai: taisyklėmis paremtos tarptautinės tvarkos ir tarptautinės teisės stiprinimas, pagarba universalioms žmogaus teisėms, globalių klausimų sprendimai“, –...

Prezidentas pareiškė užuojautą dėl Prancūzijos lyderio Valéry Giscard d'Estaingo mirties

2020-12-04

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pareiškė oficialią užuojautą Prancūzijos vadovui Emmanueliui Macronui ir šalies žmonėms dėl buvusio valstybės lyderio, Prezidento Valéry Giscard d'Estaingo mirties. „Prezidentas Valéry Giscard d'Estaingas prancūzų atmintyje išliks kaip iškilus politikas, reformų įgyvendintojas ir modernios Prancūzijos kūrėjas. Visų europiečių širdyse jis – tikras europietis, Europos ateities architektas ir demokratinių principų bei žmogaus teisių gynėjas“, – užuojautoje rašė Prezidentas.

Informacija atnaujinta 2021.03.02 09:40