Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Į Lietuvą atvyksta Sakartvelo Prezidentė

2019-03-06 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadieni, kovo 7 d. 10 val. susitiks su Sakartvelo Prezidente Salome Zurabišvili. Sakartvelo vadovė į Lietuvą atvyksta su oficialiu vizitu. Tai vienas pirmųjų naujai išrinktos Prezidentės užsienio vizitų. Valstybių vadovės aptars dvišalių santykių stiprinimą, Sakartvelo pasirinktą euroatlantinės integracijos kryptį, valstybės raidai strateginių reformų pažangą, padėtį Rusijos okupuotose Sakartvelo teritorijose.

Prezidentė: valdžios sprendimai turi atitikti žmonių lūkesčius

2019-03-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė tradiciškai susitiko su Seimo valdyba ir aptarė politines...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl T. Jafeto mirties

2019-03-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl buvusių getų ir koncentracijos stovyklų kalinių sąjungos pirmininko Tobijo Jafeto mirties. Pasak šalies vadovės, tai buvo žmogus, padėjęs Lietuvai saugoti labai svarbią atmintį apie skaudžiausius Holokausto įvykius ir Pasaulio teisuolių šviesą. Užuojautoje Prezidentė pabrėžė, kad esame dėkingi, jog šią atmintį ir išmintį, vertinant mūsų šalies istoriją, T. Jafetas sugebėjo perduoti daugybei žmonių.

Prezidentė susitiks su Seimo valdyba

2019-03-04 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, kovo 5 d., 11 val. Prezidentūroje susitiks su Seimo valdyba aptarti svarbiausių prasidedančios parlamento pavasario sesijos darbų. Prezidentė su Seimo vadovybe susitinka kasmet, prieš kiekvieną pavasario ir rudens sesijos pradžią. Šalies vadovė išskiria prioritetus, kurie naujajame politiniame sezone pareikalaus susitelkimo, didelės atsakomybės ir stiprios politinės valios, priimant sprendimus. Tai – demokratinių vertybių ir Konstitucijos viršenybės gynimas, kova su korupcija, ypač – teismų sistemoje, šalies saugumo ir gynybos stiprinimas.

Prezidentė priėmė Vengrijos ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2019-03-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Vengrijos ambasadoriaus Gábor Diczházi skiriamuosius...

Šalies vadovė pasveikino šuolininkę į aukštį A. Palšytę iškovojus bronzą

2019-03-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino šuolininkę į aukštį Airinę Palšytę Glazge vykusiame Europos uždarų patalpų lengvosios atletikos čempionate iškovojusią bronzos medalį. Pasak šalies vadovės, šis garbingas medalis – apdovanojimas už įdėtą darbą ir ryžtingą nusiteikimą siekti geriausių rezultatų.

Branduolinė sauga – Lietuvos ir Austrijos interesas

2019-03-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Austrijos Prezidentu Alexanderiu Van der Bellenu....

Prezidentė pasveikino Bosniją ir Hercegoviną Nepriklausomybės metinių proga

2019-03-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Bosnijos ir Hercegovinos Prezidiumo Pirmininką Miloradą Dodiką šalies nepriklausomybės metinių proga. Šalies vadovė išreiškė įsitikinimą, kad Bosnijai ir Hercegovinai nuosekliai plečiant ryšius su Lietuva, taip pat stiprinant dialogą su Europos Sąjunga ir NATO, ateityje bus atverta dar daugiau galimybių naudingam bendradarbiavimui tarp abiejų valstybių ir jų piliečių. Prezidentė palinkėjo, kad geranoriškos abiejų šalių iniciatyvos prisidėtų prie tolesnės draugiškų žmonių ryšių plėtros, šalių gerovės ir saugumo visame regione užtikrinimo.

Informacija atnaujinta 2021.06.23 16:52