Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl Vokietijos kario žūties per pratybas Lietuvoje

2018-10-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dėl Vokietijos kario žūties per pratybas Lietuvoje pareiškė nuoširdžią užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Frankui-Walteriui Steinmeieriui ir kario artimiesiems. Šio tragiško įvykio akivaizdoje valstybės vadovė palinkėjo didžiausios stiprybės kario šeimai, artimiesiems ir bendražygiams. Prezidentės teigimu, Lietuvos žmonės yra ir visada bus dėkingi Vokietijai už supratimą, solidarumą ir paramą stiprinant Lietuvos ir visos NATO rytinių sienų gynybą.

Šalies vadovė pasveikino Kroatiją nepriklausomybės metinių proga

2018-10-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kroatijos Respublikos Prezidentę Kolindą Grabar-Kitarović nacionalinės šventės – Nepriklausomybės dienos – proga. Pasak šalies vadovės, Kroatijos žmonės – geri Lietuvos draugai, o abiejų valstybių dialogas ir visapusis bendradarbiavimas, ypač Kroatijai prisijungus prie Europos Sąjungos ir NATO, tapo vis atviresnis.

Prezidentė dalyvavo A. Ramanausko-Vanago laidotuvėse

2018-10-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago laidotuvių...

Ir vienas žmogus gali tapti laisvės simboliu

2018-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus universiteto Šv. Jonų bažnyčioje padėjo gėlių vainiką ir...

Popiežius Pranciškus dėkoja Lietuvai

2018-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė gavo Popiežiaus Pranciškaus padėkos laišką už šiltą ir nuoširdų priėmimą per jo valstybinį vizitą Lietuvoje. Savo laiške Popiežius išreiškė dėkingumą už Prezidentės parodytą rūpestį ir palaikymą visų renginių mūsų šalyje metu bei džiaugiasi galėjęs susitikti su tiek daug Lietuvos žmonių, pilietinės visuomenės ir bendruomenių atstovų.

Lietuvos ir Japonijos verslo ryšiai stiprėja

2018-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su maisto pramonės verslininkių delegacija iš Japonijos....

Šalies vadovė pasveikino mokytojus

2018-10-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino visus Lietuvos mokytojus Tarptautinės mokytojų dienos proga. Anot šalies vadovės, mokytojams patikėtas ypač atsakingas darbas – sparčiai kintančiame pasaulyje paruošti ateičiai mūsų jaunąją kartą. „Su Jumis – kūrybiškais, viskuo besidominčiais, nuolat tobulėjančiais mokytojais – siejamos didelės viltys. Kad Jūs kartu su savo žiniomis perduosite ir pamatines vertybes, padėsite mokiniams tapti tikrais piliečiais, užauginsite jų širdyse tvirtą patriotiškumo jausmą“, – sakoma Prezidentės sveikinime mokytojams.

Mūsų sportininkų pergalės – visos Lietuvos laimėjimai

2018-10-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimus geriausiems metų sportininkams...

Prezidentė pasveikino Vokietijos žmones Vienybės dienos proga

2018-10-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentą Franką-Walterį Steinmeierį šalies nacionalinės šventės – Vienybės dienos – proga ir palinkėjo visokeriopos sėkmės, klestėjimo, vienybės ir taikos. Pasak Prezidentės, prieš 28-ius metus įvykęs Vokietijos suvienijimas ne tik sujungė šalį, bet ir atvėrė kelią viso žemyno susitaikymui ir vienybei. Jis buvo labai svarbus lietuvių ir daugelio kitų drąsių Europos tautų laisvei ir nepriklausomybei, visų europiečių atsakomybei už savo ateitį.

Prezidentė pasveikino Kiniją šalies įkūrimo metinių proga

2018-10-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kinijos Liaudies Respublikos Prezidentą Xi Jinpingą šalies įkūrimo metinių proga. Pasak Prezidentės, Lietuva vertina per pastaruosius metus ypač sutvirtėjusį Lietuvos ir Kinijos dialogą ir mūsų piliečiams atsiveriančias naujas galimybes kartu plėtoti abipusiškai naudingus projektus, stiprinti kultūros, mokslo, švietimo ryšius tarp abiejų šalių. Išaugęs turizmas, dėmesys kalbų mokymuisi, akademiniai mainai taip pat liudija didelį susidomėjimą mūsų šalimis, teigiama sveikinime.

Informacija atnaujinta 2020.06.04 15:23