Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė skaitys aštuntą metinį pranešimą

2017-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, birželio 8 d., 10 val., Seime skaitys metinį pranešimą, kuriame, kaip įpareigoja Lietuvos Respublikos Konstitucija, apžvelgs padėtį Lietuvoje, šalies vidaus ir užsienio politiką. Prieš metinį pranešimą Prezidentė pateikia ir svarbiausių savo darbų apžvalgą.

Šalies vadovė pasveikino Švediją nacionalinės šventės proga

2017-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą šalies nacionalinės šventės proga. Prezidentė pabrėžė, kad nuo tada, kai prieš dvidešimt septynerius metus Lietuva atkūrė nepriklausomybę, Švedija tapo viena artimiausių mūsų šalies sąjungininkių bendradarbiaujant tiek dvišaliu lygiu, tiek sprendžiant visam žemynui aktualius klausimus Europos Sąjungoje.

Lietuva ir Estija stiprina regiono saugumą ir gerovę

2017-06-05

Valstybinio vizito į Estiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Estijos...

Prezidentė pasveikino Daniją nacionalinės šventės proga

2017-06-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Danijos Karalienę Margaritą II šalies nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga ir visiems Danijos žmonėms palinkėjo daug džiaugsmo, klestėjimo ir sėkmės. Šalies vadovė pabrėžė, kad Danijos Karalystė yra svarbi Lietuvos partnerė ir sąjungininkė. Prezidentės teigimu, politinius valstybių santykius vis dažniau prasmingai papildo stiprėjantys abiejų šalių žmonių tarpusavio ryšiai plėtojant bendras kultūrines, visuomenines ir pilietines iniciatyvas, taip pat akademinius, mokslinius ir studentų mainus.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl išpuolių Londone

2017-06-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Jos Didenybei Didžiosios Britanijos Karalienei Elžbietai II dėl teroristinių išpuolių Londone, pareikalavusių nekaltų žmonių gyvybių. Šalies vadovė pasmerkė šiuos barbariškus išpuolius ir niekuo nepateisinamą žiaurumą, bei išreiškė tvirtą Lietuvos solidarumą su Londono gyventojais ir visos Jungtinės Karalystės žmonėmis.

Prezidentė davė startą labdaringam futbolo maratonui

2017-06-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą S. Daukanto aikštėje vykstančiam gatvės futbolo...

Šalies vadovė pasveikino Italiją nacionalinės dienos proga

2017-06-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visos Lietuvos vardu pasveikino Italijos Respublikos Prezidentą Sergio Mattarellą nacionalinės dienos – Festa della Repubblica – proga ir visiems Italijos žmonėms palinkėjo visokeriopos sėkmės, klestėjimo ir džiugios šventės.

Prezidentė kviečia vaikams padovanoti vasarą

2017-06-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus geležinkelio stotyje kartu su prie jūros vykstančiais...

Informacija atnaujinta 2020.08.12 20:59