Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Lietuvos ir Lenkijos Prezidentai ragina Baltarusijos valdžią nenaudoti jėgos

2020-08-10

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda kartu su Lenkijos Respublikos Prezidentu Andrzejumi Duda sekmadienį vakare kreipėsi į Baltarusijos valdžią, ragindami ją masinių protestų akivaizdoje laikytis demokratijos standartų, gerbti žmogaus teises bei susilaikyti nuo jėgos panaudojimo. „Būdami Baltarusijos kaimynais, mes kviečiame Baltarusijos valdžią pilnai pripažinti ir laikytis pamatinių demokratinių standartų. Raginame susilaikyti nuo smurto ir kviečiame gerbti pagrindines laisves, žmogaus ir piliečio teises, įskaitant nacionalinių mažumų teises, bei žodžio laisvę“, – teigiama bendrame dviejų...

Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos ir Lenkijos Respublikos Prezidento Andrzejaus Dudos pareiškimas

2020-08-09

Būdami Baltarusijos kaimynais, mes kviečiame Baltarusijos valdžią pilnai pripažinti ir laikytis pamatinių demokratijos standartų. Raginame susilaikyti nuo smurto ir kviečiame gerbti pagrindines laisves, žmogaus ir piliečio teises, įskaitant nacionalinių mažumų teises bei žodžio laisvę.

Prezidentas pasveikino Singapūrą nacionalinės dienos proga

2020-08-09

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Singapūro Respublikos Prezidentę Halimah Yacob šalies nacionalinės dienos proga. „Tikiuosi, kad nuosekliai plėtosime politinį dialogą, stiprinsime bendradarbiavimą dvišaliu ir tarptautinių organizacijų lygmeniu ir sukursime mūsų žmonėms naujų galimybių abipusiškai vystyti naudingus santykius verslo, inovacijų, mokslo bei kultūros srityse“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Šalies vadovas nutraukė saviizoliaciją

2020-08-08

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su šeima nutraukė laikiną saviizoliaciją paaiškėjus, kad kontaktų su koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu turėjęs Prezidento kanceliarijos darbuotojas neserga COVID-19. Informacija apie neigiamą COVID-19 testo rezultatą gauta šeštadienį vakare. Dauguma Prezidento kanceliarijos darbuotojų pirmadienį grįš į savo darbo vietas, kurios dar penktadienį buvo dezinfekuotos.

Prezidentas laikinai izoliavosi su šeima

2020-08-07

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda laikinai izoliavosi su šeima penktadienį po pietų paaiškėjus, kad vienas Prezidento kanceliarijos darbuotojų prieš savaitę bendravo su galimai koronavirusu užsikrėtusiu asmeniu. Izoliuotis nurodyta visiems Prezidento kanceliarijos darbuotojams. Laikina atsargumo priemonė bus taikoma, iki bus gauti darbuotojo COVID-19 testo rezultatai.

Prezidentas: raginu Baltarusiją užtikrinti saugius, laisvus, sąžiningus rinkimus ir fundamentalias žmogaus teises

2020-08-07

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su užsienio reikalų ministru Linu Linkevičiumi. Pokalbyje aptartas politinės situacijos Baltarusijoje vertinimas, šaliai besirengiant Prezidento rinkimams rugpjūčio 9 dieną.

Prezidentas su krašto apsaugos ministru aptarė nacionalinio saugumo aktualijas

2020-08-07

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį telefonu kalbėjosi su krašto apsaugos ministru Raimundu Karobliu. Pokalbio metu aptarta bendra regiono saugumo situacija Baltarusijos prezidento rinkimų kontekste. Šalies vadovas taip pat domėjosi krašto apsaugos sistemos pasirengimu veikti kartu su civilinės saugos sistemos institucijomis galimų incidentų Astravo AE atveju.

Prezidentas: patikima valstybės sienos apsauga – svarbi nacionalinio saugumo dalis

2020-08-06

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį viešėjo Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT)...

Prezidentas ketvirtadienį lankysis Valstybės sienos apsaugos tarnybos padaliniuose

2020-08-05 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda rugpjūčio 6 d., ketvirtadienį, lankysis Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Aviacijos bazėje ir Padvarionių pasienio užkardoje. Šalies vadovas į tarptautinę operaciją išlydės pasieniečių sraigtasparnį, domėsis VSAT veikla ir aktualijomis, lankysis Pasieniečių mokykloje.

Prezidentas su ministru aptarė valstybinio plėtros banko veiklos kryptis

2020-08-05

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, susitikęs su ekonomikos ir inovacijų ministru Rimantu Sinkevičiumi,...

Informacija atnaujinta 2021.12.09 11:37