Lietuvos Respublikos Prezidentas
Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl buvusio ministro V. Einorio mirties

2019-01-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl buvusio Lietuvos ambasadoriaus, žemės ūkio ministro, ilgamečio Seimo nario Vytauto Einorio mirties. Kaip teigiama užuojautoje, V. Einoris visą gyvenimą paskyrė dar jaunystėje pasirinktai sričiai ir, kaip patyręs žemės ūkio specialistas, reiklus vadovas, politikas, daug jėgų ir žinių atidavė tarnaudamas nepriklausomai Lietuvai – tiek eidamas ambasadoriaus pareigas Kazachstane, tiek vadovaudamas ministerijai ar dirbdamas parlamente.

VGT: grėsmių lygis per metus reikšmingai nepakito

2019-01-08

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba (VGT) apsvarstė šalies...

„Knygų Kalėdos“ pranoko visus lūkesčius

2019-01-07

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuota skaitytojus ir knygos bičiulius telkianti akcija...

Prezidentūroje – VGT posėdis

2019-01-07 ANONSAS

Antradienį, sausio 8 d., 10 val. posėdžiaus Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės vadovaujama Valstybės gynimo taryba (VGT). VGT svarstys šalies nacionalinio saugumo padėtį, aptars metinę grėsmių ataskaitą, tvirtins Valstybės saugumo departamento ir Antrojo operatyvinių tarnybų departamento prie Krašto apsaugos ministerijos ilgalaikes veiklos strategijas. VGT sudaro Respublikos Prezidentas – vyriausiasis valstybės ginkluotųjų pajėgų vadas, Ministras Pirmininkas, Seimo Pirmininkas, krašto apsaugos ministras ir kariuomenės vadas.

Prezidentė pareiškė užuojautą Danijos Karalienei Margaritai II dėl aukų traukinio katastrofoje

2019-01-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių pareiškė užuojautą Danijos Karalienei Margaritai II dėl žmonių gyvybių pareikalavusios traukinio katastrofos. Šalies vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės ir ištvermės aukų šeimoms ir artimiesiems.

„Knygų Kalėdos“ – atnaujintoje bibliotekoje

2019-01-02

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė po rekonstrukcijos atidaromoje Vilniaus apskrities Adomo...

Planuojami Prezidentės užsienio vizitai 2019-aisiais

2019-01-02

Per pirmąjį šių metų pusmetį planuojami Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės užsienio vizitai į Šveicariją, Lenkiją, Slovakiją, Rumuniją, JAV, Italiją, Šventąjį Sostą, Japoniją, Belgiją. Taip pat derinami šalies vadovės vizitai ir į kitas valstybes. Sausio pabaigoje Prezidentė vyks į Davosą, Šveicariją, kur dalyvaus Pasaulio ekonomikos forume. Didžiausio neformalaus, jau 49 kartą rengiamo forumo, į kurį kasmet atvyksta per 3 tūkstančius politikos, pasaulinio verslo, mokslo ir inovacijų lyderių, tema šiemet – „Globalizacija 4.0: formuojant globaliąją architektūrą ketvirtosios industrinės...

Šalies vadovė pasveikino Šveicarijos Prezidentą pradėjus eiti pareigas

2019-01-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Šveicarijos Konfederacijos Prezidentą Uelį Maurerį pradėjus eiti pareigas ir palinkėjo visokeriopos sėkmės ir išminties dirbant savo šalies ir jos žmonių labui. Anot valstybės vadovės, Šveicarija – labai svarbi Lietuvos ir Europos Sąjungos partnerė. Svarbu toliau stiprinti visapusį abiejų valstybių dialogą – dvišaliu ir santykių su ES lygiu – siekiant dar didesnių galimybių mūsų piliečiams ir visiems europiečiams.

Informacija atnaujinta 2019.07.16 20:28