Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė susitiks su Slovėnijos vadovu

2017-06-10 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pirmadienį, birželio 12 d., susitiks su oficialaus vizito į Lietuvą atvyksiančiu Slovėnijos Prezidentu Borutu Pahoru. Tai atsakomasis Slovėnijos vadovo vizitas. Prezidentė su oficialiu vizitu šioje šalyje lankėsi pernai kovą. Lietuvos ir Slovėnijos vadovai aptars dvišalių ryšių stiprinimą, aktualius ES darbotvarkės klausimus ir bendradarbiavimą NATO. Vizito metu ypatingas dėmesys bus skiriamas gynybai ir kibernetinio saugumo užtikrinimui. Antradienį, birželio 13 d., 10 val. Prezidentai aplankys pernai Lietuvoje pradėjusį veikti Nacionalinį kibernetinio...

Oficialios gimimo dienos proga Prezidentė pasveikino Karalienę Elžbietą II

2017-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II oficialios Karalienės gimimo dienos proga. Sveikinime šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva vertina Jungtinę Karalystę kaip vieną svarbiausių draugių ir sąjungininkių, su kuria per pastaruosius dešimtmečius abiejų šalių žmonės sukūrė išskirtinius, pasitikėjimu ir bendru sutarimu grįstus santykius.

Šalies vadovė pasveikino Portugaliją nacionalinės šventės proga

2017-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Portugalijos Prezidentą Marcelo Rebelo de Sousą šalies nacionalinės dienos proga ir visiems Portugalijos žmonėms palinkėjo džiugaus minėjimo, laimės, sėkmės ir klestėjimo. Anot šalies vadovės, Portugalija tapo svarbia Lietuvos partnere ir sąjungininke sprendžiant svarbiausius mūsų žemyno ir saugumo darbotvarkės iššūkius. Pasak Prezidentės, Lietuva ypač vertina Portugalijos solidarumą ir indėlį į mūsų regiono saugumą, nuosekliai stiprėjančius ryšius gynybos srityje ir dalyvavimą bendrose pratybose Lietuvoje.

Lietuvos dienos Ukrainoje – galimybė sustiprinti žmonių draugystę

2017-06-09

Su darbo vizitu Ukrainoje viešinti Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė davė startą Lietuvos dienų...

Galimybė be vizų keliauti po ES – visos Ukrainos pasiekimas

2017-06-09

Darbo vizito į Ukrainą išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su šios šalies Prezidentu...

Kovos su alkoholizmu atidėlioti negalima

2017-06-09

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė Seimo priimtas Alkoholio kontrolės įstatymo pataisas, kuriose numatytos pasaulinėje praktikoje pasiteisinusios priemonės alkoholio prieinamumui riboti. Įstatymo nuostatose nebeliko perteklinių ir sunkiai įgyvendinamų pasiūlymų bei pseudopriemonių, kurios skaldė visuomenę. Alkoholio reklamos draudimas, prekybos alkoholiu laiko apribojimai ir amžiaus riba, nuo kurios galima įsigyti ir vartoti alkoholį, yra Pasaulio sveikatos organizacijos rekomenduojamos ir kitų šalių patikrintos priemonės.

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės metinis pranešimas

2017-06-08

Mieli Lietuvos žmonės, gerbiamieji Seimo nariai, gyvename tokiu nepaprastu laiku, kai į mūsų dabartį atkakliai...

Prezidentė vyksta į Ukrainą

2017-06-07 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė penktadienį, birželio 9 d., išvyksta darbo vizito į Charkovą, kur...

Prezidentė reiškia užuojautą dėl Roko Žilinsko mirties

2017-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė reiškia nuoširdžią užuojautą dėl Seimo nario Roko Žilinsko mirties. Šalies vadovės teigimu, ilgametis žurnalistas ir trečią kadenciją Seime dirbęs Rokas Žilinskas buvo jaunosios politikų kartos profesionalas, pasižymėjęs geranoriškumu, tolerancija ir pagarba įvairių pažiūrų žmonėms bei oponentams. 

Saugus internetas – naujos galimybės žmonėms ir verslui

2017-06-06

Valstybinio vizito į Estiją išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Estijos vadove...

Informacija atnaujinta 2020.08.14 16:31