Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

ES būtina daugiau investuoti į saugumą

2016-12-09

Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvai akredituotais ES valstybių ambasadoriais. Tai...

Teismų savivaldoje – nauji nariai

2016-12-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretus, kuriais paskyrė naujus visuomenės atstovus į svarbias teismų savivaldos institucijas - Teisėjų etikos ir drausmės komisiją bei Nuolatinę teisėjų veiklos vertinimo komisiją. Į Teisėjų etikos ir drausmės komisiją ketverių metų laikotarpiui paskirtas žinomas politologas Tomas Janeliūnas. Profesoriaus laipsnį turintis mokslininkas vadovauja Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto Tarptautinių santykių katedrai, yra parengęs daugybę publikacijų, žinomas saugumo ir tarptautinių santykių istorijos specialistas.

Pažeidžiamiausiems žmonėms būtinas ir valstybės, ir visuomenės dėmesys

2016-12-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Vilniaus pal. kun. Mykolo Sopočkos hospise – gydymo...

Prezidentė domėsis nepagydomų ligonių slauga

2016-12-07 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, gruodžio 8 d., 12 val. lankysis Vilniaus pal. kun. Mykolo Sopočkos hospise – išskirtinėje gydymo įstaigoje, kurioje rūpinamasi nepagydomomis ligomis sergančiais ligoniais. Ši gydymo įstaiga, atvėrusi duris 2012 metais, buvo įrengta ir yra išlaikoma privačių aukotojų lėšomis, prisidedant Vilniaus teritorinei ligonių kasai.

Prezidentė paskyrė du naujus Teisėjų garbės teismo narius

2016-12-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo į naujai formuojamą Teisėjų garbės teismą...

Moterų bendrystė padės atsitiesti po patirto smurto

2016-12-06

Prezidentūroje susitiko Lietuvos verslo moterų tinklo atstovės ir smurtą artimoje aplinkoje patyrusios moterys,...

Šalies vadovė pasveikino Suomiją nacionalinės šventės proga

2016-12-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Suomijos Respublikos...

Prezidentūroje – smurto aukų likimus keisiantis susitikimas

2016-12-05 ANONSAS

Prezidentūroje antradienį, gruodžio 6 d., 10 val. rengiamas Vilniaus miesto Krizių centro globojamų moterų, patyrusių smurtą artimoje aplinkoje, susitikimas su Lietuvos verslo moterų tinklo atstovėmis. Atsiliepdamos į Prezidentės inicijuotą kampaniją „Už saugią Lietuvą“, kurios vienas tikslų – mažinti smurtą ir padėti jo aukoms, verslininkės pirmą kartą pasiūlys savo pagalbą moterims, norinčioms iš esmės pakeisti savo gyvenimą.

Prezidentė pasveikino išrinktąjį Austrijos Prezidentą

2016-12-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Austrijos Respublikos Prezidentą Alexanderį van der Belleną pergalės rinkimuose proga ir palinkėjo visokeriopos sėkmės einant šias svarbias ir atsakingas pareigas. Sveikinimo laiške Prezidentė pabrėžė, kad būtina išnaudoti dar daugiau galimybių stiprinant dvišalį Lietuvos ir Austrijos žmonių dialogą bei plėtojant bendras žemyno ir visų europiečių gyvenimą turtinančias iniciatyvas.

Kalėdinėje labdaros mugėje – pilietiška ir atsakinga Lietuva

2016-12-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė atidarė kalėdinę nevyriausybinių organizacijų (NVO) mugę....

Informacija atnaujinta 2021.12.04 13:27