Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė skaitys trečią metinį pranešimą

2012-06-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė ketvirtadienį, birželio 7d. 10 val. Seime skaitys metinį...

Prezidentė su pergalėmis pasveikino Lietuvos kiokušin karate atstovus

2012-06-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos kiokušin karate atstovus, sėkmingai pasirodžiusius Europos čempionate. „Šiuose apdovanojimuose sudėtos Jūsų ilgametės pastangos tobulėti, nenuilstantis ryžtas kovoti bei nuolatinis trenerių tikėjimas Jūsų sėkme. Kartu džiaugiuosi, kad šios pergalės garsina ir Lietuvos vardą, jau ne kartą skambėjusį kiokušin karate čempionatuose", - rašoma Prezidentės sveikinime.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl grafiko Romualdo Oranto mirties

2012-06-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl grafiko Romualdo Oranto mirties. „Iškilus Lietuvos kūrėjas gyvenimo ratą užbaigė simbolišku laiku - išėjo iš šio pasaulio beveik tą pačią dieną, kaip ir į jį atėjo, būdamas prie pat garbingo 63-iojo jubiliejaus slenksčio. Likome su neblėstantį Romualdo Oranto talentą liudijančia kūryba", - rašoma Prezidentės užuojautoje.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl vyskupo emerito J. Tunaičio mirties

2012-06-01

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą mirus vyskupui emeritui Juozui Tunaičiui. „Kilęs iš daugiavaikės Aukštaitijos valstiečių šeimos, Juozas Tunaitis visuomet išliko paprastu ir kukliu, o savo pasiaukojimu ir dėmesingumu kiekvienam į jį besikreipiančiam pelnė tikinčiųjų pagarbą ir pasitikėjimą. Tai buvo ganytojas daug nuveikęs stiprindamas tikinčiųjų tvirtybę. Vyskupas, kiekvieną priimdavęs ir išklausydavęs kaip mylimą ir svarbų bendruomenės narį, visuomet išliks kovotojo už bendruomeniškumo stiprinimą pavyzdžiu.

Birželio savaitgaliais – visiems atviras Prezidentūros parkas

2012-06-01

Tęsdama visuomenei atvirų renginių sezoną, Prezidentūra visą birželio mėnesį kvies vilniečius ir miesto svečius...

Informacija atnaujinta 2020.08.12 20:59