Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Prezidentas: Rytų partnerystei reikalinga nauja ES strategija

2020-06-12

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino svečius, susirinkusius į Rytų Europos studijų centro...

Prezidentas pasveikino Rusiją nacionalinės dienos proga

2020-06-12

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Rusijos Federacijos Prezidentą Vladimirą Putiną trisdešimtųjų Rusijos dienos metinių proga. Visiems Rusijos žmonėms šalies vadovas palinkėjo sveikatos, taikos, klestėjimo ir gerovės.

Prezidento veto: LAKD pertvarkymas turi užtikrinti profesionalius ir skaidrius sprendimus

2020-06-11

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda vadovaudamasis Konstitucija pasirašė dekretą, kuriuo grąžina Seimui pakartotinai svarstyti Lietuvos automobilių kelių direkcijos (LAKD) pertvarkymą į valstybės įmonę numatančias Kelių įstatymo ir susijusių įstatymų pataisas, kurias Seimas priėmė 2020 m. gegužės 28 d. Šalies vadovas remia LAKD pertvarką į valstybės įmonę, nes tai sudarys sąlygas efektyvesnei jos veiklai ir pažangios elektrinių kelių rinkliavų sistemos diegimui, tačiau siūlo patobulinti Kelių įstatymo pakeitimus. „Priimtas įstatymas neatitinka skaidraus, profesionalaus ir efektyvaus...

Prezidentas teikia konsultacijai pasiūlymus dėl tvarios skirstomojo elektros tinklo plėtros

2020-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda viešai konsultacijai teikia teisėkūros iniciatyvą, kuria siekia sumažinti savivaldybėms tenkančią finansinę naštą įgyvendinant projektus, susijusius su elektros oro linijų iškėlimu, taip pat užtikrinti tvarią skirstomojo elektros tinklo plėtrą ir didesnį jo atsparumą. Pagal galiojantį teisinį reguliavimą tais atvejais, kai asmenys pageidauja, kad būtų rekonstruoti ar perkelti skirstomųjų tinklų operatoriui priklausantys elektros energetikos objektai ir įrenginiai, jie turi padengti visas susijusias išlaidas. Prezidento ir jo komandos narių darbo Lietuvos...

Prezidento vizito Naujojoje Akmenėje dėmesio centre – ekonomikos atsigavimas ir infrastruktūros plėtra

2020-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda su komanda tęsia darbo dienų regionuose ciklą ir šiandien dirbo...

Prezidentas pasveikino Portugaliją nacionalinės dienos proga

2020-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino Portugalijos Respublikos Prezidentą Marcelo Rebelo de Sousą Portugalijos dienos proga ir visiems šalies gyventojams palinkėjo sveikatos ir visokeriopos sėkmės. „Lietuva ir Portugalija sėkmingai plėtoja dvišalius santykius ir bendradarbiauja Europos Sąjungoje bei NATO. Džiaugiuosi, kad turime patikimą sąjungininkę. Tikiuosi, kad dvišalių santykių dinamika, kaip ir iki šiol, vystysis pozityvia linkme ir toliau glaudžiai bendradarbiausime“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Prezidentas trečiadienį dirbs Naujojoje Akmenėje

2020-06-09 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį dirbs Naujojoje Akmenėje, kur susitiks su septyniais Šiaulių regiono merais, verslo atstovais bei lankysis Vlado ir Laimos Chockevičių idėjiniame šeimos ūkyje „KasMes“. Kartu su Prezidentu regione lankysis pirmoji ponia Daina Nausėdienė ir domėsis neįgaliųjų aktualijomis, socialinių paslaugų prieinamumu bei jaunimo užimtumu. Šalies vadovas su komanda jau dirbo Utenos, Telšių, Marijampolės regionuose, taip pat karantino sąlygomis nuotoliniu būdu dalyvavo susitikimuose su Klaipėdos regiono atstovais.

Prezidentas priėmė Antigvos ir Barbudos ambasadorės skiriamuosius raštus

2020-06-09

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda per konferencinį skambutį priėmė Antigvos ir Barbudos ambasadorės...

Prezidentas ir Europos Komisijos viceprezidentas aptarė ekonomikos raidos scenarijus ir atsaką į krizę

2020-06-08

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda konferenciniu skambučiu bendravo su Europos Komisijos (EK)...

Prezidentas: naujos kartos ES investicijos – galimybė Lietuvos proveržiui

2020-06-08

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį per susitikimą su Vyriausybės nariais, atsakingais už...

Informacija atnaujinta 2021.12.04 13:27