Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Prezidentė pasveikino Portugaliją nacionalinės dienos proga

2019-06-10

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Portugalijos Prezidentą Marcelo Rebelo de Sousą šalies nacionalinės dienos proga. Pasak šalies vadovės, abi valstybės sėkmingai bendradarbiauja spręsdamos saugumo ir gynybos darbotvarkės klausimus ir ieškodamos atsako į aktualius šių dienų iššūkius. Lietuva ypač vertina nuoseklų Portugalijos indėlį prisidedant prie NATO rytinių sienų ir Baltijos regiono gynybos užtikrinimo.

Prezidentė pasveikino Karalienę Elžbietą II oficialios gimimo dienos proga

2019-06-08

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Jos Didenybę Karalienę Elžbietą II oficialios Karalienės gimimo dienos proga. Pasak šalies vadovės, Lietuva vertina Jungtinę Karalystę kaip svarbią sąjungininkę ir vertybių siejamą bendramintę. Bendras požiūris į daugelį šių dienų iššūkių, žemyno ir saugumo darbotvarkės klausimų lemia mūsų sėkmingą dialogą tiek dvišaliu lygiu, tiek Europos Sąjungoje ir NATO.

Prezidentė pasirašė dekretą dėl inauguracinės komisijos sudarymo

2019-06-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą dėl išrinktojo šalies vadovo inauguracinės komisijos sudarymo. Į inauguracinę komisiją, kurią sudaro 19 narių, įtraukti Prezidentės D. Grybauskaitės patarėjai, netrukus kadenciją pradėsiančio šalies vadovo Gitano Nausėdos įgaliotiniai, Prezidentūros kanceliarijos, Vadovybės apsaugos departamento, Užsienio reikalų ministerijos, Krašto apsaugos ministerijos, kitų institucijų atstovai.

Trijų jūrų iniciatyva – sėkmingai Europos raidai

2019-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Trijų jūrų iniciatyvos viršūnių susitikime. Kalbėdama...

Šalies vadovė pasveikino Švediją nacionalinės šventės proga

2019-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Švedijos Karalių Karlą XVI Gustavą šalies nacionalinės šventės proga. „15 metų bendros narystės Europos Sąjungoje ypač suartino mūsų šalis, sutvirtindami dvišalį dialogą ir valstybių darbą Baltijos jūros šalių lygiu, ir atvėrė daug kelių naujam bendradarbiavimui. Atsakingas požiūris į daugelį svarbiausių šiandienos žemyno darbotvarkės klausimų lemia, kad abiejų valstybių pasitikėjimas, pagarba ir sėkmingas darbas daugelyje sričių ir toliau stiprėja“, – sakoma sveikinime.

Prezidentė skaitys dešimtąjį metinį pranešimą

2019-06-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė antradienį, birželio 11 d., 10 val., Seime skaitys metinį...

Prezidentė darbo vizito išvyko į Liublianą

2019-06-05 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė išvyko į Slovėnijos sostinę Liublianą, kur dalyvaus Trijų jūrų...

Prezidentė pasveikino Daniją nacionalinės dienos proga

2019-06-05

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Danijos Karalienę Margaritą II Karalystės nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – 170-ųjų metinių proga. „Danijos Karalystė yra svarbi Lietuvos partnerė, su kuria per beveik trisdešimt bendradarbiavimo metų ypač sustiprinome santykius. Sutampantis požiūris į daugelį aktualių žemyno ir saugumo darbotvarkės klausimų lemia sėkmingą mūsų dialogą tiek dirbant dvišaliu lygiu, tiek derinant pozicijas ES ir NATO“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Šalies vadovė pareiškė užuojautą Izraelio Prezidentui

2019-06-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą Izraelio Valstybės Prezidentui Reuvenui Rivlinui dėl žmonos netekties. Lietuvos vadovė Izraelio Prezidentui ir visai šeimai palinkėjo didžiausios stiprybės.

Lietuvos ir Pietų Korėjos ryšiai stiprėja

2019-06-03

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Korėjos Respublikos Nacionalinės asamblėjos pirmininku...

Informacija atnaujinta 2021.10.15 14:57