Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė pasveikino Rusijos vadovą nacionalinės šventės proga

2012-06-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Rusijos Federacijos Prezidentą Vladimirą Putiną Nacionalinės šventės - Rusijos dienos - proga. „Prieš dvidešimt dvejus metus birželio 12-ąją Rusijos Federacija pasirinko laisvos ir suverenios valstybės kelią. Šis drąsus žingsnis reiškė ir tvirtą pasiryžimą kurti laisvą, atvirą ir klestinčią visuomenę. Todėl šiandien noriu palinkėti, kad atsidavimas laisvės, atvirumo ir solidarumo principams visuomet išliktų ta varomąja jėga, kuri užtikrina Rusijos augimą ir klestėjimą bei garantuoja taikų,...

Garbės konsulai stiprina Lietuvos ryšius su pasauliu

2012-06-12

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko Lietuvos garbės konsulais ir aptarė Lietuvos politinę...

Kolektyvinė gynyba - saugumo garantas šalies žmonėms

2012-06-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Nemirsetoje (Klaipėdos r.) stebėjo tarptautines pratybas BALTOPS...

Prezidentė su valstybiniu vizitu lankosi Latvijoje

2012-06-11

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su valstybiniu vizitu lankosi Latvijoje. Šalies vadovė...

Patriotizmas stiprina valstybę ir ugdo jaunąją kartą

2012-06-08

Artėjant Gedulo ir vilties dienai Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvos politinių...

Valstybės pažangai būtinas sutarimas dėl svarbiausių darbų tęstinumo

2012-06-07

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vykdydama Konstitucijoje numatytą pareigą apžvelgti padėtį...

Prezidentė pasveikino Švedijos Karalių Nacionalinės šventės proga

2012-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Švedijos Karalių Carl XVI Gustaf Nacionalinės šventės proga „Šie metai yra svarbūs ir istorinių Lietuvos ir Švedijos santykių kontekste. Spalio mėnesį sukanka 450 metų, kai Vilniuje, Vilniaus arkikatedroje bazilikoje, jauniausioji Lietuvos Didžiojo Kunigaikščio ir Lenkijos Karaliaus Žygimanto Augusto sesuo Kotryna susituokė su Švedijos Karaliaus broliu, Suomijos Kunigaikščiu Jonu III Vaza", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl Justino Karoso mirties

2012-06-06

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl ilgamečio Seimo nario Justino Karoso mirties. „Mūsų atmintyje Justinas Karosas išliks kaip pažiūrų nuoseklumo politikoje, kultūros ir diplomatiškumo politiniame bendravime ir darbuose įsikūnijimas. Ne tik draugai ir bendražygiai, bet ir visi jį pažinoję žmonės Velionį prisimins kaip principingą, reiklų sau ir kitiems politiką, ypač daug nuveikusį plėtojant Lietuvos užsienio reikalų politiką", - rašoma Prezidentės Dalios Grybauskaitės užuojautoje.

Prezidentė pasveikino Danijos Karalienę Nacionalinės šventės proga

2012-06-05

Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Jos Didenybę Danijos Karalienę Margretę II šalies Nacionalinės šventės – Konstitucijos dienos – proga ir palinkėjo laimės bei sveikatos.

Prezidentė pasveikino Lenkijos vadovą jubiliejaus proga

2012-06-04

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lenkijos Respublikos Prezidentą Bronislavą Komorovskį (Bronisław Komorowski) 60-ojo jubiliejaus proga. „Mūsų šalys yra kaimynės ir partnerės Europos Sąjungoje ir NATO, todėl svarbu, kad toliau bendradarbiautume ir stiprintume abipuse pagarba ir susiklausymu grįstą dialogą mums, regionui ir visai Europai svarbiais klausimais", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Informacija atnaujinta 2020.08.12 20:59