Lietuvos Respublikos Prezidentas
Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Šalies vadovas pasveikino Argentiną nacionalinės šventės proga

2020-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Argentinos Respublikos Prezidentą Alberto Fernándezą nacionalinės šventės – Gegužės Revoliucijos dienos – proga. Pasak šalies vadovo, abi šalis sieja stiprūs istoriniai ryšiai, sėkmingi dvišaliai santykiai, abipusė parama ir palaikymas tarptautinėse organizacijose, bendradarbiavimas Europos Sąjungos ir Mercosur dialogo kontekste. Prezidentas pabrėžė, kad Lietuva pasiruošusi tolesniam abiejų šalių ir tautų santykių plėtojimui, paremtam pagarbos ir draugystės dvasia.

Prezidentas pasveikino Jordaniją nepriklausomybės metinių proga

2020-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Jo Didenybę Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną ir visus šalies žmones Karalystės nepriklausomybės 74-ųjų metinių proga.

Prezidentas: atverkime Vilniaus erdves kultūrai

2020-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį telefonu kalbėdamasis su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi aptarė galimybes sostinės erdves atverti kultūros renginiams, situaciją dėl nacionalinio stadiono bei Vilniaus bendrąjį planą.

Su Slovėnijos vadovu sutarta siekti ambicingų Rytų ir Pietų partnerystės tikslų

2020-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda konferenciniu skambučiu kalbėjosi su Slovėnijos Respublikos...

Prezidentas pasveikino abiturientus paskutinio skambučio proga

2020-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino visus šalies abiturientus paskutinio skambučio proga. „Netrukus laikysite baigiamuosius egzaminus ir užbaigsite svarbų savo gyvenimo etapą. Etapą, kuriame sėmėtės žinių ir patirties, mokėtės bendrauti. Po mokyklos Jums atsivers jau nauji iššūkiai ir kartais teks ieškoti sprendimų užduotims, su kuriomis dar nesusidūrėte, bet tikiu, kad Jūsų laukia labai įdomi ateitis“, – sveikinime abiturientams teigia šalies vadovas.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Lietuvos tautinių bendrijų atstovus

2020-05-21

Šiandien visoje Lietuvoje minimos Lietuvos tautinių bendrijų dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Lietuvoje gyvenančius įvairių tautybių žmones.

Šalies vadovas: kurkime proveržį kultūroje, o ne statykime jai sarkofagą

2020-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su kultūros bendruomenės atstovais aptarti sudėtingos šio...

Diana Nausėdienė: saugokime šalia esančio orumą

2020-05-21

Visi esame rizikos lauke, kuriame susirgti galime kiekvienas: ir jaunas, ir senas, ir sveikas, ir ligotas, ir įgalus,...

Šalies vadovas priėmė keturių teisėjų priesaikas

2020-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretus dėl keturių apylinkės teismo teisėjų skyrimo ir...

Prezidento siūlymai viešųjų pirkimų sistemai leistų kasmet sutaupyti po 500 mln. eurų

2020-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį Seimui teiks Viešųjų pirkimų įstatymo pataisas, kuriomis siekiama didinti šios sistemos efektyvumą bei profesionalumą. Įstatymo pakeitimai apima valstybės viešųjų pirkimų strategiją, viešųjų pirkimų centralizavimą, nedidelės vertės pirkimų supaprastinimą bei efektyvesnį ikiteisminį ginčų dėl vykstančių pirkimų procedūrų nagrinėjimą. Seimui priėmus šias pataisas, vertinama, kasmet būtų sutaupomas bent dešimtadalis viešiesiems pirkimams skiriamų lėšų – maždaug 500 mln. eurų.

Informacija atnaujinta 2020.06.02 09:27