Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Prezidentei – apdovanojimas iš vaikų rankų

2019-03-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Subačiaus (Kupiškio r.) vaikų dienos centro...

EVT – dėmesys „Brexitui“, prekybai ir kovai su dezinformacija

2019-03-20 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, kovo 21 d., išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus dvi dienas truksiančioje Europos Vadovų Taryboje (EVT). Tradiciškai Belgijos sostinėje susirinkę ES šalių lyderiai pirmąją susitikimo dieną diskutuos „Brexito“ klausimu. Artėjant kovo 29-ajai – JK išstojimo iš ES dienai – bus sprendžiama dėl galimybių nukelti „Brexito“ datą. Tam reikalingas vienbalsis ES šalių pritarimas. Taip pat vyks diskusijos globalios prekybos klausimais, pasirengimas balandžio 9 d. rengiamam ES ir Kinijos viršūnių susitikimui. Daug dėmesio bus skirta abipusiškumo principo ir...

Šalies vadovė pasveikino Tunisą Nepriklausomybės metinių proga

2019-03-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Tuniso Respublikos Prezidentą Beji Caid Essebsi šalies Nepriklausomybės metinių proga ir palinkėjo laimės, santaikos ir gerovės. Šalies vadovė taip pat palinkėjo Tuniso piliečiams neprarasti ryžto sėkmingai įveikiant šaliai tenkančius iššūkius bei užtikrinant visų gyventojų saugumą ir teises, toliau skatinant šalies ūkio augimą, įtvirtinant dialogu paremtą visuomenės santvarką ir demokratinius valstybės pamatus.

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl kario mirties

2019-03-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl kario štabo seržanto Arvydo Burbos mirties. Pasak šalies vadovės, mūsų atmintyje štabo seržantas A. Burba išliks garbingos, sąžiningos ir ypatingo pasišventimo reikalaujančios tarnybos Tėvynei pavyzdžiu.

Rūpinimasis aplinka – bendra pareiga

2019-03-19

Žemės dienos išvakarėse Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su triatlonininku Vidmantu...

Prezidentė: Europos biudžete Lietuva turi savo prioritetus

2019-03-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos audito rūmų (EAR) pirmininku Klausu-Heineriu...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl partizano V. Balsio-Uosio netekties

2019-03-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio organizacijos štabo viršininko, dimisijos majoro Vytauto Balsio-Uosio mirties. Pasak Prezidentės, tvirtas Tauro apygardos partizanas V. Balsys-Uosis savo likimu įkūnijo skaudžiąją ir garbingą nepasiduodančios ir kovojančios Lietuvos patirtį – kautynes, lagerius, tremtį. Sugrįžęs į Tėvynę V. Balsys-Uosis saugojo tautos atmintį vadovaudamas Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio organizacijos štabui. Šios nepaprastos asmenybės nuopelnai įvertinti valstybiniais apdovanojimais ir šiais metais įteikta Laisvės...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl išpuolio Utrechte

2019-03-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl tragiško išpuolio Utrechte, nusinešusio nekaltų žmonių gyvybes. Šiuo sunkiu metu šalies vadovė savo ir Lietuvos žmonių vardu palinkėjo visokeriopos stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, sveikatos sužeistiesiems, susitelkimo ir vienybės Utrechto ir Nyderlandų žmonėms.

Prezidentė priėmė Argentinos ambasadorės skiriamuosius raštus

2019-03-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Argentinos Respublikos ambasadorės Anos Marios Ramirez...

Šalies vadovė priėmė Ekvadoro ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2019-03-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Ekvadoro Respublikos ambasadoriaus Lietuvai Manuelio...

Informacija atnaujinta 2021.01.22 19:11