Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Šalies vadovė pasveikino Tunisą Nepriklausomybės dienos proga

2017-03-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Tuniso Respublikos Prezidentą Beji Caid Essebsi šalies Nepriklausomybės šešiasdešimt pirmųjų metinių proga. Šalies vadovės teigimu, per pastaruosius metus Tunisas padarė reikšmingą pažangą žengdamas demokratijos keliu ir yra laikomas pavyzdžiu regione. Prezidentė palinkėjo nestokoti ryžto ir toliau stiprinant demokratinę visuomenę bei sėkmingai įveikiant daugelį saugumo iššūkių, su kuriais susiduria visas regionas.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl buvusio Ministro Pirmininko L. M. Stankevičiaus mirties

2017-03-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl septintosios po Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo vyriausybės Ministro Pirmininko Lauryno Mindaugo Stankevičiaus mirties. Šalies vadovės užuojautoje sakoma, kad patyręs finansų specialistas L. M. Stankevičius jau pirmaisiais Nepriklausomybės metais pradėjo dirbti socialinės apsaugos srityje, vėliau ėjo socialinės apsaugos, valdymo reformų ir savivaldybių reikalų, sveikatos apsaugos ministro pareigas, buvo išrinktas Seimo nariu.

Prezidentė pasveikino Airiją nacionalinės šventės – Šventojo Patriko dienos ‒ proga

2017-03-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Airijos Prezidentą Michaelį D. Higginsą airių nacionalinės šventės – Šventojo Patriko dienos ‒ proga. Pasak Prezidentės, džiugiai ir plačiai kasmet Lietuvoje minima Airijos žmonių šventė yra abiejų šalių artimos draugystės ženklas. Vilniuje Šventojo Patriko diena tradiciškai įtrauks ne tik miesto gyventojus ir svečius, bet ir čia gyvenančius airius.

NATO būtinos reformos

2017-03-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su vyriausiuoju NATO ginkluotųjų pajėgų vadu generolu...

Laiku suteikta pirmoji pagalba – išgelbėta gyvybė

2017-03-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė prisijungė prie Raudonojo Kryžiaus organizacijos inicijuotos...

Prezidentė priėmė Tuniso ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2017-03-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Tuniso Respublikos ambasadoriaus Lietuvai Sghaierio...

Šalies vadovė pasveikino Vengriją Nacionalinės dienos proga

2017-03-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vengrijos Prezidentą Jánosą Áderį Nacionalinės dienos proga ir visai šaliai palinkėjo visokeriopos sėkmės, klestėjimo ir vienybės. Pasak Prezidentės, Vengrija yra bendramintė ir sąjungininkė, prisidedanti prie mūsų regiono saugumo. Šalies vadovė pabrėžė, kad vertiname Vengriją bendradarbiaujant ne tik dvišaliu lygiu, bet ir sprendžiant bendrus gynybos, ekonomikos augimo ir žemyno ateities klausimus.

Būtina išnaudoti naują geopolitinę dinamiką Lietuvos interesams

2017-03-14

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Seimo Europos ir Užsienio reikalų komitetų nariais....

Prezidentė pasveikino antrajai kadencijai perrinktą Vengrijos vadovą

2017-03-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino naujai perrinktą Vengrijos Prezidentą Jánosą Áderį. „Viliuosi, kad per Jūsų antrąją Prezidento kadenciją toliau sėkmingai plėtosime valstybių dialogą Europos Sąjungoje ir NATO. Linkiu, kad dvišalius abiejų valstybių ir piliečių ryšius sustiprintų naujos bendradarbiavimo galimybės ir mūsų draugystę įtvirtinančios iniciatyvos“, – rašoma šalies vadovės sveikinimo laiške.

NATO darbotvarkė po Varšuvos – tolesnis gynybos stiprinimas

2017-03-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su NATO Parlamentinės Asamblėjos NATO partnerysčių...

Informacija atnaujinta 2021.06.23 16:52