Lietuvos Respublikos Prezidentas
Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Prezidentas pasveikino Indiją nacionalinės šventės proga

2020-01-26

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Indijos Prezidentą Ramą Nathą Kovindą ir šalies gyventojus Indijos nacionalinės šventės – Respublikos dienos – 70-ųjų metinių proga. Nacionalinės šventės proga šalies vadovas palinkėjo visokeriopos sėkmės, klestėjimo ir santarvės.

Prezidentas pasveikino Australiją nacionalinės šventės proga

2020-01-26

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Australijos Generalinį Gubernatorių Davidą Hurley ir šalies gyventojus nacionalinės šventės – Australijos dienos – proga. „Lietuva ir Australija yra bendramintės – valstybės, remiančios įstatymo viršenybę, pagarbą žmogaus teisėms, demokratiją bei taisyklėmis grįstą pasaulio tvarką. Tikiu, kad stiprindami bendradarbiavimą tiek dvišaliu, tiek daugiašaliu formatu galėsime efektyviai spręsti globalius iššūkius ir prisidėti prie taikos ir stabilumo užtikrinimo visame pasaulyje“, – rašoma šalies vadovo sveikinime.

Efektyvios aplinkosaugos pagrindas – neišvengiama atsakomybė už taršą

2020-01-24

Laikydamas aplinkos apsaugą ir jos išsaugojimą ateities kartoms vienu iš valstybės prioritetų, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda siekia efektyvios valstybinės kontrolės sistemos. Be kitų pokyčių, tam reikia, kad teisinių pažeidimų aplinkos srityje tyrimas būtų efektyvesnis, jie būtų greičiau išaiškinami ir užkardomi, o pažeidėjams taikoma atsakomybė – adekvati ir neišvengiama. Šiuo tikslu Prezidentūroje penktadienį surengtas Prezidento patarėjų, Teisingumo ministerijos, Aplinkos ministerijos, Aplinkos apsaugos departamento, Aplinkos apsaugos agentūros, Generalinės prokuratūros ir ikiteisminio...

Prezidentas susitiko su išrinktuoju Vilniaus universiteto rektoriumi

2020-01-24

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį susitiko su šią savaitę išrinktu Vilniaus universiteto...

Ukrainos Prezidentas dėkoja Lietuvai už nuolatinę ir nenuilstamą paramą

2020-01-23

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda gavo Ukrainos Prezidento Volodymyro Zelenskio padėkos laišką už nuolatinę ir nenuilstamą mūsų valstybės paramą Ukrainai ir jos žmonėms. Savo laiške Ukrainos vadovas dėkoja Lietuvai ir Prezidentui Gitanui Nausėdai už Ukrainos karių reabilitaciją Lietuvoje, finansinę paramą Ukrainos karinėms pajėgoms pagal NATO standartus ir humanitarinę pagalbą žmonėms iš karo nuniokotų Ukrainos regionų.

Davose Prezidentas susitiko su globalių verslo įmonių ir organizacijų vadovais

2020-01-23

Viešėdamas Pasaulio ekonomikos forume Davose, Lietuvos Respublikos Prezidentas išskirtinį dėmesį parodė globaliai...

Prezidentas: Europos lyderiams linkiu ryžto imtis veiksmų prieš tikrąsias grėsmes

2020-01-22

Viešėdamas Pasaulio ekonomikos forume Davoso mieste, Šveicarijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentas dalyvavo uždaroje...

Prezidentas: Lietuvai rūpi Sakartvelo demokratinė ateitis

2020-01-21

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda, viešėdamas Pasaulio ekonomikos forume, Davose, susitiko su...

Prezidentas: Lietuva turi ambiciją tapti žaliosios ekonomikos ir skaitmenizacijos lydere

2020-01-21

Viešėdamas Pasaulio ekonomikos forume Davoso mieste, Šveicarijoje, Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda...

Prezidentas dalyvaus Aušvico koncentracijos stovyklos 75-ųjų išlaisvinimo metinių minėjime

2020-01-21 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pirmadienį, sausio 27 dieną Lenkijoje dalyvaus Aušvico-Birkenau mirties stovyklos išvadavimo 75-ųjų metinių minėjimo ceremonijoje. Aušvico-Birkenau valstybinio muziejaus renginį, kuriame laukiama 120 valstybių vadovų ir atstovų, globoja Lenkijos Prezidentas Andrzejus Duda. Ceremonijoje daugiausia dėmesio sulauks Holokausto pragarą Aušvice išgyvenę asmenys – jų liudijimai ir šiandien neleidžia užmiršti vienos didžiausių tragedijų žmonijos istorijoje.

Informacija atnaujinta 2020.08.14 16:31