Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė vyks į Briuselį ir Acheną

2019-05-27 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, gegužės 28 d., darbo vizito išvyksta į Briuselį ir Acheną....

Prezidentė pasveikino G. Nausėdą su pergale

2019-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė telefonu pasveikino Gitaną Nausėdą, laimėjusį Prezidento rinkimus. Prezidentė išrinktajam Prezidentui palinkėjo stiprybės ir sėkmės pateisinant į jį sudėtus Lietuvos žmonių lūkesčius. Telefonu šalies vadovė taip pat kalbėjo ir su antra Prezidento rinkimų turo dalyve Ingrida Šimonyte.

Šalies vadovė pasveikino Sakartvelą Nepriklausomybės metinių proga

2019-05-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Sakartvelo Prezidentę Salomę Zurabišvili ir šios šalies gyventojus Nepriklausomybės metinių proga ir palinkėjo šaliai ir jos piliečiams daug sėkmės, klestėjimo, vienybės ir taikos. Šiais metais Lietuva ir Sakartvelas mini jau 25-ąsias diplomatinių santykių metines. Pasak šalies vadovės, panašus abiejų tautų laisvės kelias, bendri iššūkiai ir lietuviams ypač suprantama sakartveliečių laisvės kova suartino mūsų šalis. Anot Prezidentės, pasitikime Sakartvelo žmonių ryžtu ir pasirinkimu kurti demokratinę laisvą...

Prezidentė pasveikino Argentiną nacionalinės šventės proga

2019-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų šalies žmonių vardu pasveikino Argentinos Respublikos Prezidentą Mauricio Macri nacionalinės šventės – Gegužės Revoliucijos – metinių proga.

Prezidentė pasveikino Jordaniją Nepriklausomybės metinių proga

2019-05-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jordanijos Hašimitų Karalystės Karalių Abdullah II ibn Al Husseiną šalies Nepriklausomybės dienos proga. Sveikinime teigiama, kad Jordanija vertinama kaip labai svarbi Lietuvos partnerė bendradarbiaujant tiek dvišaliu, tiek Europos Sąjungos ar tarptautinių organizacijų lygiu. Šalies vadovė išreiškė įsitikinimą, kad abi šalis sieja ne tik bendri interesai ir siekis stiprinti abipusiškai naudingą piliečių dialogą, bet ir panašus požiūris į aktualius regioninius, saugumo, prekybos ir tarptautinės darbotvarkės klausimus.

Prezidentė pasveikino perrinktąjį Pietų Afrikos Respublikos vadovą

2019-05-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė perrinkimo proga pasveikino Pietų Afrikos Respublikos Prezidentą Cyrilą Ramaphosą ir palinkėjo visokeriopos sėkmės toliau einant šias svarbias ir atsakingas pareigas ir dirbant savo šalies ir visų jos gyventojų labui. Šalies vadovė išreiškė viltį, kad Lietuvos Respublikos ir Pietų Afrikos Respublikos bendradarbiavimas tiek dvišalių santykių, tiek ryšių su Europos Sąjunga lygiu ir toliau nuosekliai stiprės.

Šalies vadovė pasveikino perrinktąjį Indonezijos Prezidentą

2019-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino perrinktąjį Indonezijos Respublikos Prezidentą Joko Widodo. Šalies vadovė išreiškė įsitikinimą, kad Indonezijos Prezidentui toliau vadovaujant šaliai draugiški abiejų valstybių santykiai bus aktyviai plėtojami, o Lietuva ir Indonezija sėkmingai išnaudos savo piliečiams atveriamas naujas verslo, prekybos, inovacijų, mokslo, švietimo, kultūros, turizmo bendradarbiavimo galimybes tiek dvišaliu, tiek ryšių su Europos Sąjunga lygiu.

Šalies vadovė balsavo antrame Prezidento rinkimų ture ir Europos Parlamento rinkimuose

2019-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo išankstiniame antro Prezidento rinkimų turo balsavime ir...

Energetinis saugumas – Baltijos šalių ir JAV interesas

2019-05-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su Latvijos ir Estijos Prezidentais susitiko su Jungtinių...

Šalies vadovė dalyvavo Ukrainos Prezidento inauguracijoje

2019-05-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė kartu su kitų Europos šalių vadovais, NATO bei ES atstovais...

Informacija atnaujinta 2020.10.31 11:51