Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl partizano V. Balsio-Uosio netekties

2019-03-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl Lietuvos laisvės kovos sąjūdžio organizacijos štabo viršininko, dimisijos majoro Vytauto Balsio-Uosio mirties. Pasak Prezidentės, tvirtas Tauro apygardos partizanas V. Balsys-Uosis savo likimu įkūnijo skaudžiąją ir garbingą nepasiduodančios ir kovojančios Lietuvos patirtį – kautynes, lagerius, tremtį. Sugrįžęs į Tėvynę V. Balsys-Uosis saugojo tautos atmintį vadovaudamas Lietuvos Laisvės Kovos Sąjūdžio organizacijos štabui. Šios nepaprastos asmenybės nuopelnai įvertinti valstybiniais apdovanojimais ir šiais metais įteikta Laisvės...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl išpuolio Utrechte

2019-03-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą dėl tragiško išpuolio Utrechte, nusinešusio nekaltų žmonių gyvybes. Šiuo sunkiu metu šalies vadovė savo ir Lietuvos žmonių vardu palinkėjo visokeriopos stiprybės aukų šeimoms ir artimiesiems, sveikatos sužeistiesiems, susitelkimo ir vienybės Utrechto ir Nyderlandų žmonėms.

Prezidentė priėmė Argentinos ambasadorės skiriamuosius raštus

2019-03-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Argentinos Respublikos ambasadorės Anos Marios Ramirez...

Šalies vadovė priėmė Ekvadoro ambasadoriaus skiriamuosius raštus

2019-03-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė Ekvadoro Respublikos ambasadoriaus Lietuvai Manuelio...

Prezidentė balsavo savivaldybių tarybų rinkimuose

2019-03-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė balsavo pakartotiniuose savivaldybių tarybų rinkimuose....

Prezidentė pasveikino Airiją Šventojo Patriko dienos proga

2019-03-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu nuoširdžiai pasveikino Airijos Prezidentą Michaelį D. Higginsą nacionalinės šventės – Šventojo Patriko dienos ‒ proga. Prezidentės teigimu, Lietuvos draugų airių šventę kaip ir kasmet džiugiai paminėsime ir Vilniuje, ir kituose Lietuvos miestuose. Džiaugiamės, kaip per pastaruosius 15 metų bendro valstybių darbo Europos Sąjungoje sustiprėjo ne tik šalių dialogas, bet ir išskirtiniai abiejų tautų ryšiai.

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl teroro išpuolio Kraistčerče

2019-03-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl daugybės per teroro išpuolius Kraistčerče žuvusių ir sužeistų žmonių. Šalies vadovė pabrėžė, kad smerkiame šį brutalų ir niekaip nepateisinamą smurtą ir reiškiame paramą visiems Naujosios Zelandijos gyventojams. Savo ir Lietuvos žmonių vardu šalies vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės ir ištvermės aukų šeimoms ir artimiesiems, sveikatos sužeistiesiems, vienybės ir susitelkimo Naujajai Zelandijai šią sunkią akimirką.

Šalies vadovė pasveikino Vengriją nacionalinės šventės proga

2019-03-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Vengrijos Prezidentą Jánosą Áderį nacionalinės šventės proga. Prezidentė pabrėžė, kad Lietuva vertina svarbų abiejų valstybių darbą Europos Sąjungoje ir NATO, ypač sprendžiant bendrus saugumo iššūkius ir siekiant viso regiono gynybos užtikrinimo. Taip pat mūsų šalis palaiko atsakingą ir solidarų Vengrijos požiūrį nuosekliai prisidedant prie Baltijos regiono saugumo didinimo.

Pensilvanijoje – dėmesys Lietuvos ir JAV kariniam bendradarbiavimui

2019-03-13

Darbo vizito į Jungtines Amerikos Valstijas išvykusi Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė apsilankė...

YIVO institute – neįkainojamas Vilniaus žydų paveldas

2019-03-13

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė vizito Niujorke metu lankėsi Judaikos tyrimų institute YIVO,...

Informacija atnaujinta 2019.03.22 00:04