Lietuvos Respublikos Prezidentas

Prezidentė dalyvaus pasirašant Lietuvos ir CERN sutartį

2017-06-26 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, birželio 27 d., 11 val. dalyvaus Lietuvos ir Europos branduolinių tyrimų organizacijos (CERN) sutarties pasirašymo ceremonijoje. Pasak Prezidentės, ši sutartis – išskirtinės svarbos įvykis valstybės pažangai. Lietuvos asocijuotosios narystės CERN sutartis atvers mūsų šalies mokslui ir verslui naujų galimybių naudotis CERN – didžiausios pasaulyje mokslo institucijos – patirtimi ir dalyvauti jos globalių mokslinių tyrimų veikloje.

Šalies vadovė pasveikino medalius iškovojusius Lietuvos kanojininkus

2017-06-26

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Henriką Žustautą ir Vadimą Korobovą, Europos jaunimo ir jaunių baidarių ir kanojų irklavimo čempionate Serbijoje iškovojusius aukso ir bronzos medalius. Šalies vadovė pabrėžė, kad sportininkų pasiruošimas, stiprybė ir ištvermė yra verti garbingiausių apdovanojimų. Prezidentės teigimu, kanojininkai priklauso stipriai ir talentingai jaunųjų Lietuvos sportininkų kartai, kurių pergalės įkvepia didžiuotis savo šalimi ir prasmingais darbais kurti jos ateitį.

Palaimintasis Teofilius Matulionis – tikėjimo, tvirtos dvasios ir meilės Lietuvai pavyzdys

2017-06-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vilniaus Katedros aikštėje dalyvavo iškilmingose šv. Mišiose,...

Šalies vadovė pasveikino Slovėniją Valstybingumo dienos proga

2017-06-25

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pasveikino Slovėnijos Respublikos Prezidentą Borutą Pahorą ir visą tautą minint 26-ąsias šalies Valstybingumo dienos metines. Šalies vadovė pabrėžė, kad šį mėnesį vykęs Slovėnijos Prezidento vizitas į Lietuvą patvirtino, kad Slovėnija yra artima Lietuvos partnerė ir bendramintė kartu sprendžiant daugelį aktualių europinės darbotvarkės klausimų ir siekiant toliau stiprinti mūsų valstybių dvišalį dialogą.

Prezidentė pasveikino Maltos ordiną šv. Jono Krikštytojo iškilmių proga

2017-06-24

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Maltos ordino Didžiojo Magistro Vietininką Magistrą Fra’ Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto Šv. Jono Krikštytojo iškilmių proga. Šalies vadovė pabrėžė, kad mūsų šalis vertina visapusišką Maltos ordino veiklą, medicininį, socialinį ir humanitarinį darbą Lietuvoje, Europoje ir visame pasaulyje, konfliktų ir nelaimių paliestose vietose.

Prezidentė pasveikino boksininką E. Petrauską iškovojus bronzos medalį

2017-06-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Evaldą Petrauską, Europos bokso čempionate Ukrainoje iškovojus bronzos medalį. Šalies vadovės teigimu, šis medalis yra reikšmingas tarptautinis meistriškumo įvertinimas ir graži dovana visai Lietuvai.

Prezidentė Vokietijos Kanclerei įteikė valstybinį apdovanojimą

2017-06-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė Vytauto Didžiojo ordino Didžiuoju kryžiumi apdovanojo Vokietijos...

Strateginiai ekonomikos sektoriai turi būti apsaugoti

2017-06-23

Briuselyje tęsiasi Europos Vadovų Tarybos susitikimas, kuriame Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė su...

Šalies vadovė pasveikino Liuksemburgo Didįjį Hercogą nacionalinės šventės proga

2017-06-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Liuksemburgo Didįjį Hercogą Henrį nacionalinės šventės – Didžiojo Hercogo oficialaus gimtadienio – proga. „Vertiname per pastaruosius metus ypač sustiprėjusį Lietuvos ir Liuksemburgo dialogą. Nėra abejonių, kad Jūsų šalis yra brangi Lietuvos draugė, tas pačias vertybes puoselėjanti partnerė ir sąjungininkė, su kuria galime sėkmingai dirbti siekdami bendrų europinės ir saugumo darbotvarkės tikslų“, – rašoma šalies vadovės sveikinime.

Gynybos stiprinimas – bendras ES uždavinys

2017-06-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvauja Europos Vadovų Tarybos susitikime, kur tariamasi, kaip...

Informacija atnaujinta 2020.08.14 16:31