Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Prezidentė pasveikino pareigas pradėjusį eiti JAV Prezidentą D. Trumpą

2017-01-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Donaldą Trumpą, pradėjus eiti Jungtinių Amerikos Valstijų Prezidento pareigas. Pasak šalies vadovės, Lietuvos žmonės vertina nuoseklią Jungtinių Amerikos Valstijų paramą Lietuvos laisvei, nepriklausomybei ir valstybingumui. Tai tvirtas pamatas abiejų šalių draugystei ir bendradarbiavimui. Lietuva ir Jungtinės Amerikos Valstijos, Prezidentės teigimu, yra artimiausios sąjungininkės, nes jas sieja tikėjimas demokratija ir žmogaus teisėmis bei pasirengimas spręsti šių dienų saugumo, terorizmo, ekonominius ir politinius iššūkius.

Herojais tampama ir nuoširdžiai atliekant savo pareigas

2017-01-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė dalyvavo konkurso „Herojai tarp mūsų“ nugalėtojų apdovanojimo...

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl žmonių žūties Italijoje

2017-01-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė nuoširdžią užuojautą Italijos Respublikos Prezidentui Sergio Mattarellai dėl tragiškos žmonių žūties sniego lavinoje Abruco regione. Aukų šeimoms ir artimiesiems šalies vadovė palinkėjo visokeriopos stiprybės ir ištvermės, o visai šaliai – susitelkimo tęsiant nukentėjusiųjų paiešką ir įveikiant šios skaudžios nelaimės padarinius.

Žmonių socialiniam saugumui užtikrinti reikia bendrų pastangų

2017-01-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Zarasuose, kur susitiko su bendruomene ir atidarė vaikų...

Prezidentė kviečia linksmai ir išradingai minėti valstybės gimtadienį

2017-01-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė visus Lietuvos piliečius ragina sumaniai paminėti Valstybės...

Prezidentė domėsis socialinio saugumo padėtimi Zarasuose

2017-01-18 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, sausio 19 d., 13 val. lankysis Zarasuose, kur atidarys pirmąjį vaikų dienos centrą, įsteigtą bendradarbiaujant kampanijai „Už saugią Lietuvą“, NVO ir verslui. Zarasų rajonas tam pasirinktas neatsitiktinai. Čia socialinės rizikos šeimose auga daugiau nei 250 vaikų – kas dešimtas rajone, o tai vienas didžiausių rodiklių Lietuvoje. Globos institucijose apgyvendinti beveik 50 vaikų, rajone labai trūksta socialinių paslaugų, galinčių užtikrinti vaikų saugumą ir priežiūrą. Zarasuose taip pat aktualios nedarbo ir priklausomybių problemos.

Lietuvos prioritetas – užtvirtinti pasiekimus

2017-01-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Lietuvai akredituotais užsienio valstybių...

Šalies vadovė pasveikino išrinktąjį Europos Parlamento pirmininką

2017-01-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino išrinktąjį Europos Parlamento Pirmininką Antonio Tajani. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva tęs sėkmingą ligšiolinį bendradarbiavimą su Europos Parlamentu, derinant pozicijas svarbiausiais žemyno darbotvarkės klausimais ir atsakingai kartu dirbant dėl vieningos, stiprios ir klestinčios Europos.

Prezidentė pareiškė užuojautą mirus mokslininkui Leonui Jovaišai

2017-01-17

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą mirus Lietuvos ugdymo mokslo kūrėjui, habilituotam daktarui Leonui Jovaišai. Pasak šalies vadovės, mokslinį darbą penkis dešimtmečius dirbęs L. Jovaiša ne tik paliko ryškų pėdsaką Lietuvos ugdymo filosofijos, didaktikos srityse, stiprino mokslo istoriją ir profesinį orientavimą, bet ir išugdė didelį būrį edukologijos mokslo daktarų. Mokslininkas išleido per 40 autorinių knygų.

Rekordinės „Knygų Kalėdos“ praturtino bibliotekas ir vaikų globos namus

2017-01-17

Per Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“ šalies bibliotekoms,...

Informacija atnaujinta 2021.06.19 10:19