Lietuvos Respublikos Prezidentas Lietuvos Respublikos Prezidentas

Naujienos

Lietuvos vadovė pasveikino Japonijos Imperatorių

2016-12-23

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Japonijos Imperatorių Akihito gimimo dienos ir šalies Nacionalinės šventės progomis. Šiais metais minimos 25-osios atkurtų Lietuvos ir Japonijos diplomatinių santykių metinės, liudijančios reikšmingą valstybių ir žmonių draugystę. Pasak Prezidentės, Lietuva vertina Japoniją kaip svarbią Lietuvos partnerę dvišaliuose santykiuose, taip pat kaip sąjungininkę sprendžiant aktualius globalios darbotvarkės klausimus ir iššūkius bendradarbiaujant tarptautinėse organizacijose.

Prezidentė pasveikino sidabrą iškovojusią Lietuvos jaunių krepšinio rinktinę

2016-12-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos jaunių (iki 18 metų) krepšinio rinktinę, Europos čempionate Turkijoje iškovojusią sidabro medalius. Pasak Prezidentės, darniu komandiniu žaidimu pelnyta pergalė dovanojo Lietuvai ne tik džiaugsmą, bet ir viltį, kad turėsime stiprią krepšinio ateitį.

Prezidentės pasisakymas po susitikimo su Vyriausybe

2016-12-21

Su veiklą pradėjusia 17-ąja Vyriausybe aptarėme svarbiausius darbus. Naujosios Vyriausybės laukia šie pagrindiniai...

ES piliečių interesai – prioritetas „Brexit“ derybose

2016-12-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos Sąjungos „Brexit“ derybininku Micheliu...

Paramos gavėjo statusas – tik jo vertoms organizacijoms

2016-12-20

Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės Labdaros ir paramos, Labdaros ir paramos fondų, Viešųjų įstaigų, Asociacijų įstatymų bei Civilinio kodekso pataisos pateiktos Seimui. Pataisomis įtvirtinama prievolė detaliai viešinti gaunamą paramą. To nepadariusioms organizacijoms siūloma naikinti paramos gavėjo statusą. Pataisas paskatino piktavališkas politikų vardo fondų bei valstybinių įmonių, tokių kaip „Lietuvos geležinkeliai“, piktnaudžiavimas labdara. Viešumon iškylantys atvejai atskleidė, jog neviešinama parama naudojama siekiant asmeninės naudos, interesų grupių palankumo arba politinei...

Prezidentė pareiškė užuojautą dėl teroro išpuolio Berlyne

2016-12-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir Lietuvos žmonių vardu pareiškė nuoširdžią užuojautą Vokietijos Federacinės Respublikos Prezidentui Joachimui Gauckui dėl prieš nekaltus žmones nukreipto brutalaus išpuolio Berlyne. Prezidentės teigimu, šis šventes visiems Vokietijos žmonėms užtemdęs aktas negali būti niekaip pateisintas. Šalies vadovė pabrėžė, kad Lietuva griežtai smerkia šį teroro išpuolį ir reiškia solidarumą su Vokietijos tauta.

Prezidentė vetavo žodžio laisvę ribojančias pataisas

2016-12-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo grąžino Seimui pakartotinai svarstyti...

Neišnešiotiems kūdikiams – vis daugiau vilties

2016-12-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė lankėsi Kauno klinikų Neonatologijos klinikoje, kur susitiko su...

Ekspertai perspėja dėl grėsmių žodžio laisvei

2016-12-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, susitikusi su teisininkais, žiniasklaidos savivaldos institucijų...

Prezidentė pasveikino Katarą nacionalinės dienos proga

2016-12-18

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Kataro Valstybės Emyrą Šeichą Tamimą bin Hamadą Al Thani Kataro nacionalinės dienos proga. Prezidentės teigimu, Lietuva vertina Katarą kaip svarbų partnerį regione, su kuriuo kelerius pastaruosius metus sėkmingai stiprinamas pasitikėjimu ir pagarba grįstas dialogas tiek dvišaliu, tiek ryšių su Europos Sąjunga lygiu. Šalies vadovė pabrėžė, kad augantis abipusis susidomėjimas sudaro palankias aplinkybes ieškoti daugiau naujų bendros veiklos galimybių, prisidedančių prie didesnės valstybių ir piliečių gerovės.

Informacija atnaujinta 2021.11.27 17:29