Lietuvos Respublikos Prezidentas

Jaunimo idėjos stiprina Lietuvą

2012-08-22

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė projekto „Moksleiviai – į Vyriausybę“...

Prezidentė pasveikino Vengrijos vadovą nacionalinės šventės proga

2012-08-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Vengrijos Prezidentą János Áderį ir visus piliečius nacionalinės šventės - Šventojo Stepono dienos - proga. Prezidentė Vengrijos vadovui palinkėjo visokeriopos sėkmės, o 1012-ąsias metines mininčiai Vengrijai -gerovės ir klestėjimo.

Teisėjo priesaika – įpareigojimas garbingai tarnauti Lietuvos žmonėms

2012-08-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė priėmė dešimties naujų apylinkės teismų teisėjų priesaikas....

Prezidentė pasveikino I. Dumbauskaitę ir M. Povilaitytę Europos jaunimo paplūdimio tinklinio pirmenybėse iškovojusias bronzą

2012-08-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino sportininkes Ievą Dumbauskaitę ir Moniką Povilaitytę, Europos jaunimo (iki 20 metų) paplūdimio tinklinio pirmenybėse Austrijoje iškovojusias bronzos apdovanojimus. „Lietuvai didelė garbė, kai jos vardas Jūsų dėka išdidžiai skamba tarptautinėje sporto arenoje. Džiaugdamiesi Jūsų laimėjimais imame labiau didžiuotis savo šalimi ir patikėti, kad galime būti geriausi", - sakoma šalies vadovės sveikinime.

Prezidentė pasveikino Europos jaunių krepšinio vicečempionus

2012-08-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos jaunių (iki 18 metų amžiaus) vaikinų...

Prezidentė pasveikino pasaulio jaunių irklavimo čempiones M. Valčiukaitę ir I. Adomavičiūtę

2012-08-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Bulgarijoje pasaulio jaunių (iki 18 metų) irklavimo čempionate merginų porinių dviviečių rungtyje pirmą vietą laimėjusias Mildą Valčiukaitę ir Ievą Adomavičiūtę. "Nuoširdžiai sveikinu iškovojus aukso medalius! Esate stipriausios pasaulyje. Jaunoji Lietuvos sportininkų karta veržliai kovoja dėl sportinių pergalių ir demonstruoja geriausius rezultatus. Jūsų valia, ryžtas ir atkaklumas yra pavyzdys visai tautai", - teigia Prezidentė.

Sportininkų pergalės – įrašas į Lietuvos sėkmės istoriją

2012-08-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimus sportininkams, Londono...

Prezidentė apdovanos olimpiečius ir jų trenerius

2012-08-16

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė dekretą, kuriuo valstybiniais apdovanojimais...

Prezidentė pasveikino Indijos vadovą su Nepriklausomybės metinėmis

2012-08-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Indijos Respublikos Prezidentą Pranabą Mukherjee su 65-osiomis Indijos Nepriklausomybės metinėmis. „Lietuvoje Indija visuomet yra dvasinio ir kultūrinio paveldo harmonijos su progresyvia ekonomika ir efektyvia politine sistema pavyzdys. Linkiu Jūsų šaliai ir toliau išlikti tokiu pavyzdžiu regione ir visame pasaulyje", - rašoma Prezidentės sveikinimo laiške.

Prezidentė pasveikino Korėjos Respublikos vadovą nacionalinės šventės proga

2012-08-15

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Korėjos Respublikos Prezidentą Lee Myung-Bakui nacionalinės šventės - Išsilaisvinimo dienos - proga. „Šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame sienos tarp šalių darosi vis labiau virtualios, nepriklausomybė išlieka svarbiausiu valstybingumo simboliu. Todėl esu įsitikinusi, kad Nepriklausomybės dienos minėjimas yra puiki galimybė sustiprinti šalies ir visų jos gyventojų vienybę, susitelkimą ir ryžtą kartu siekti užsibrėžtų tikslų įgyvendinimo", - rašoma Prezidentės sveikinime.

Informacija atnaujinta 2019.11.12 21:55