Lietuvos Respublikos Prezidentė

Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

ES lyderiai pritarė “Brexito” atidėjimui

2019-03-21

Europos šalių vadovai pritarė “Brexito” atidėjimui iki šių metų gegužės 22 d., jei JK Parlamentas kitą savaitę...

Prezidentė pasveikino specialiųjų olimpinių žaidynių laimėtojus

2019-03-21

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykusiose Pasaulio specialiosiose olimpinėse vasaros žaidynėse puikiai pasirodžiusią šalies rinktinę ir parvežusią į Lietuvą net 28 medalius. Pasak šalies vadovės, dalyvavimas tokiose tarptautinėse varžybose padrąsina ir įrodo, kad visi iššūkiai yra įveikiami. Tai didžiulis įkvėpimas visiems, darbštumu ir kantrybe siekiantiems pergalių tiek sporto arenoje, tiek kasdieniame gyvenime.

Prezidentūroje apdovanotos geriausios Lietuvos seniūnijos

2019-03-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasveikino Lietuvos šimtmečiui skirto nacionalinio seniūnijų...

Prezidentė pasirašė įstatymą dėl Šiaurės Makedonijos

2019-03-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pasirašė įstatymą, kuriuo ratifikuojamas protokolas dėl Šiaurės Makedonijos Respublikos prisijungimo prie Šiaurės Atlanto sutarties organizacijos – NATO. Protokolo ratifikavimas užbaigtų 2000 metais inicijuotą vadinamąjį Vilniaus procesą, kuomet dešimt valstybių deklaravo siekį tapti NATO narėmis. Šiaurės Makedonija yra paskutinė iš Vilniaus dešimtuko valstybių, dar neprisijungusi prie Aljanso. Kvietimas Šiaurės Makedonijai prisijungti prie Aljanso rodo NATO atvirų durų politikos gyvybingumą, kad naujų narių priėmimas nėra sustojęs. Lietuva remia šios...

Prezidentei – apdovanojimas iš vaikų rankų

2019-03-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Subačiaus (Kupiškio r.) vaikų dienos centro...

EVT – dėmesys „Brexitui“, prekybai ir kovai su dezinformacija

2019-03-20 ANONSAS

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė rytoj, kovo 21 d., išvyksta į Briuselį, kur dalyvaus dvi dienas truksiančioje Europos Vadovų Taryboje (EVT). Tradiciškai Belgijos sostinėje susirinkę ES šalių lyderiai pirmąją susitikimo dieną diskutuos „Brexito“ klausimu. Artėjant kovo 29-ajai – JK išstojimo iš ES dienai – bus sprendžiama dėl galimybių nukelti „Brexito“ datą. Tam reikalingas vienbalsis ES šalių pritarimas. Taip pat vyks diskusijos globalios prekybos klausimais, pasirengimas balandžio 9 d. rengiamam ES ir Kinijos viršūnių susitikimui. Daug dėmesio bus skirta abipusiškumo principo ir...

Šalies vadovė pasveikino Tunisą Nepriklausomybės metinių proga

2019-03-20

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė savo ir visų Lietuvos žmonių vardu pasveikino Tuniso Respublikos Prezidentą Beji Caid Essebsi šalies Nepriklausomybės metinių proga ir palinkėjo laimės, santaikos ir gerovės. Šalies vadovė taip pat palinkėjo Tuniso piliečiams neprarasti ryžto sėkmingai įveikiant šaliai tenkančius iššūkius bei užtikrinant visų gyventojų saugumą ir teises, toliau skatinant šalies ūkio augimą, įtvirtinant dialogu paremtą visuomenės santvarką ir demokratinius valstybės pamatus.

Šalies vadovė pareiškė užuojautą dėl kario mirties

2019-03-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė pareiškė užuojautą dėl kario štabo seržanto Arvydo Burbos mirties. Pasak šalies vadovės, mūsų atmintyje štabo seržantas A. Burba išliks garbingos, sąžiningos ir ypatingo pasišventimo reikalaujančios tarnybos Tėvynei pavyzdžiu.

Rūpinimasis aplinka – bendra pareiga

2019-03-19

Žemės dienos išvakarėse Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su triatlonininku Vidmantu...

Prezidentė: Europos biudžete Lietuva turi savo prioritetus

2019-03-19

Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė susitiko su Europos audito rūmų (EAR) pirmininku Klausu-Heineriu...

Informacija atnaujinta 2019.03.22 00:04