Lietuvos Respublikos Prezidentas
Sausis Vasaris Kovas Balandis Gegužė Birželis Liepa Rugpjūtis Rugsėjis Spalis Lapkritis Gruodis

Prezidentas: atverkime Vilniaus erdves kultūrai

2020-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda penktadienį telefonu kalbėdamasis su Vilniaus miesto meru Remigijumi Šimašiumi aptarė galimybes sostinės erdves atverti kultūros renginiams, situaciją dėl nacionalinio stadiono bei Vilniaus bendrąjį planą.

Su Slovėnijos vadovu sutarta siekti ambicingų Rytų ir Pietų partnerystės tikslų

2020-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda konferenciniu skambučiu kalbėjosi su Slovėnijos Respublikos...

Prezidentas pasveikino abiturientus paskutinio skambučio proga

2020-05-22

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino visus šalies abiturientus paskutinio skambučio proga. „Netrukus laikysite baigiamuosius egzaminus ir užbaigsite svarbų savo gyvenimo etapą. Etapą, kuriame sėmėtės žinių ir patirties, mokėtės bendrauti. Po mokyklos Jums atsivers jau nauji iššūkiai ir kartais teks ieškoti sprendimų užduotims, su kuriomis dar nesusidūrėte, bet tikiu, kad Jūsų laukia labai įdomi ateitis“, – sveikinime abiturientams teigia šalies vadovas.

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Lietuvos tautinių bendrijų atstovus

2020-05-21

Šiandien visoje Lietuvoje minimos Lietuvos tautinių bendrijų dienos proga Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasveikino Lietuvoje gyvenančius įvairių tautybių žmones.

Šalies vadovas: kurkime proveržį kultūroje, o ne statykime jai sarkofagą

2020-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda susitiko su kultūros bendruomenės atstovais aptarti sudėtingos šio...

Diana Nausėdienė: saugokime šalia esančio orumą

2020-05-21

Visi esame rizikos lauke, kuriame susirgti galime kiekvienas: ir jaunas, ir senas, ir sveikas, ir ligotas, ir įgalus,...

Šalies vadovas priėmė keturių teisėjų priesaikas

2020-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda pasirašė dekretus dėl keturių apylinkės teismo teisėjų skyrimo ir...

Prezidento siūlymai viešųjų pirkimų sistemai leistų kasmet sutaupyti po 500 mln. eurų

2020-05-21

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda ketvirtadienį Seimui teiks Viešųjų pirkimų įstatymo pataisas, kuriomis siekiama didinti šios sistemos efektyvumą bei profesionalumą. Įstatymo pakeitimai apima valstybės viešųjų pirkimų strategiją, viešųjų pirkimų centralizavimą, nedidelės vertės pirkimų supaprastinimą bei efektyvesnį ikiteisminį ginčų dėl vykstančių pirkimų procedūrų nagrinėjimą. Seimui priėmus šias pataisas, vertinama, kasmet būtų sutaupomas bent dešimtadalis viešiesiems pirkimams skiriamų lėšų – maždaug 500 mln. eurų.

Prezidentas įstatymų iniciatyvas ekonomikai skatinti Seime siūlo nagrinėti ypatingos skubos tvarka

2020-05-20

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda trečiadienį pateikė ir pasiūlė Seimui ypatingos skubos tvarka svarstyti teisėkūros pasiūlymus, kuriais atsižvelgiant į neigiamą koronaviruso pandemijos poveikį siekiama laikinai padidinti darbuotojų pajamas, skatinti vartojimą ir išsaugoti darbo vietas. Seimui priėmus Prezidento siūlomus įstatymų pakeitimus dėl šių paprastai ir greitai veikiančių ekonomikos skatinimo priemonių, dirbančiuosius, vaikus auginančias ir mažiausias pajamas gaunančias šeimas šiemet pasiektų maždaug 500 mln. eurų.

Prezidentas: pasinaudokime proga nubrėžti naują Rytų partnerystės politikos perspektyvą

2020-05-18

Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda telefonu kalbėjosi su Europos Vadovų Tarybos (EVT) Pirmininku Charlesu Micheliu. Pokalbyje daugiausia dėmesio skirta Rytų partnerystės iniciatyvos įgyvendinimui, Astravo AE saugos klausimams, deryboms dėl Daugiametės finansinės programos ir Europos atsigavimo fondo.

Informacija atnaujinta 2020.05.22 12:52